lechia

Najbardziej popularny wśród meczów UEFA EURO 2012TM dla kibiców, którzy zamówili i kupili bilety był mecz finałowy Mistrzostw, który odbędzie się w Kijowie. Również gry z udziałem reprezentacji Polski cieszyły się ogromnym zainteresowaniem. Pod koniec miesiąca rusza oficjalny portal odsprzedaży biletów.

Zapytany o to, na jakie mecze otrzymano najwięcej zamówień, Martin Kallen, Dyrektor Turnieju odpowiedział: "Finał zawsze cieszy się dużą popularnością. Na Euro 2012 również. Ale do grona najbardziej popularnych maczów obecnie można dodać rozgrywki z reprezentacją Polski. Co do finału UEFA nigdy nie miała problemów - wszystkie bilety sprzedają się szybko".

Pod koniec lipca ma natomiast zostać uruchomiona platforma odsprzedaży biletów na mecze UEFA EURO 2012TM. Jest ona przeznaczona dla klientów, którzy zapłacili za bilety, ale z jakiegoś powodu nie mogą z nich skorzystać. Portal będzie w pełni zintegrowany z oficjalną stroną UEFA.com, na której od lutego 2011 roku fani stworzyli miliony kont.

Zarejestrowani kibice mogą używać swojego konta aby kupić bilety za pośrednictwem platformy odsprzedaży. Ci, którym nie udało się zarejestrować wcześniej, mogą mogą zrobić to teraz. UEFA przypomina również, że oficjalna strona Unii to jedyny sposób, żeby legalnie sprzedać i kupić bilety.

Przypomnijmy, że w trakcie kampanii sprzedaży biletów został ustanowiony rekord - ponad 12 milionów zamówień na wejściówki. Ponad 80% zamówień pochodziło z Polski i Ukrainy.

Wszelkie informacje dotyczące dystrybucji biletów na UEFA EURO 2012TM oraz płatności za nie można uzyskać pod numerem telefonu infolinii UEFA: +48 22 500 94 83 oraz na portalu biletowym: https://ticketing.uefa.com/euro2012-pl/default.aspx

Źródło: pl2012.pl

O AUTORZE
DarioB
Author: DarioBWebsite: https://www.dariob.net/
Redaktor Naczelny
Z portalem Lechia.net związany od 2003 roku. Wcześniej głównie foto, obecnie badanie historii Klubu.
Ostatnio napisane przez autora