W środę wystartowała sprzedaż biletów na mecz Lechii z Zagłębiem Lubin (4 grudnia, godz. 17.45) w ramach 1/8 finału Totolotek Pucharu Polski. Wejściówki są w cenie 10 i 20 złotych.

Piłkarze Lechii po kilkuletniej przerwie rozegrają na własnym stadionie mecz w ramach Pucharu Polski. Losowanie przydzieliło biało-zielonym Zagłębie Lubin. Trzy dni później gdańszczanie zagrają kolejny mecz rundy rewanżowej PKO Ekstraklasy z Wisłą Płock. Kupując bilet na mecz z Zagłębiem, wejściówkę na spotkanie z Wisłą Płock kupisz za 5 zł. Więcej na oficjalnej stronie klubu.

grafika

Jeśli masz karnet na cały sezon 2019/2020, to nie musisz wykonywać żadnej operacji, a bilet posiadasz w cenie wykupionego wcześniej abonamentu. Bilet został już automatycznie przypisany do twojego konta w systemie, więc jedynie co musisz zrobić, to przyjść na stadion. Nie musisz martwić się także o swoje miejsce na trybunach, jest takie same jak na spotkaniach ligowych.

Posiadacze karnetu na rundę jesienną rozgrywek w sezonie 2019/2020 mają automatycznie przydzieloną rezerwację na mecz, którą można zrealizować do końca trwania meczu z Zagłębiem Lubin. Zasada realizacji 50% zniżki na zakup biletu jest taka sama jak przy meczu z Brøndby.

źródło: lechia.pl / własne

O AUTORZE
TG
Author: TG
Dziennikarz
Piszę o najbardziej utytułowanym klubie w Trójmieście ;)
Ostatnio napisane przez autora