W poniedziałek z samego rana przygotowania do rundy wiosennej wznowił zespół rezerw Lechii. Treningi odbywać się będą na obiektach przy ul. Traugutta w Gdańsku. W tym momencie potwierdzone są trzy mecze sparingowe.

W zajęciach uczestniczą zarówno zawodnicy na co dzień występujący w drugim zespole Lechii, jak i młodzież z Centralnej Ligi Juniorów U-18. Kadra jest identyczna, jak jesienią. Niedysponowany jest jedynie Jakub Kapuściński, który przynajmniej do połowy lutego musi przechodzić rehabilitację po urazie głowy. Z zespołem rezerw trenują Mario Maloca i Mateusz Sopoćko, którzy wcześniej byli zawodnikami pierwszej drużyny Lechii.

Sparingi:

23.01 - Wierzyca Pelplin (godz. 11)
30.01 - Kaszubia Kościerzyna (godz. 11)
27.02 - Stomil II Olsztyn (godz. 11)

Wszystkie wyżej wymienione mecze zostaną rozegrane w Sopocie na boisku Ogniwa. Na razie są to jedyne potwierdzone sparingi, natomiast niewykluczone, że ostatecznie będzie ich więcej. 

Przypomnijmy, że rezerwy Lechii zmagania w rundzie wiosennej rozpoczną w pierwszy weekend marca. A pierwszym przeciwnikiem będą Anioły Garczegorze. Po rundzie jesiennej biało-zieloni są na jedenastym miejscu w tabeli czwartej ligi z dorobkiem dwudziestu punktów. 

źródło: własne

O AUTORZE
TG
Author: TG
Dziennikarz
Piszę o najbardziej utytułowanym klubie w Trójmieście ;)
Ostatnio napisane przez autora