Portal Lechia.Net od blisko 20 lat zajmuje się wszystkim, co jest związane z naszym ukochanym klubem. Przeżyliśmy lata lepsze i gorsze, natomiast zawsze byliśmy z biało-zielonymi, co jest udokumentowane na naszej stronie. Niestety kryzys dopadł i nas.

Sponsorzy się odwrócili (nie dziwi nas to, każdy szuka oszczędności), więc nie możemy funkcjonować tak, jakbyśmy chcieli. Brakuje nam pieniędzy na bieżące funkcjonowanie (utrzymanie serwera, wsparcie techniczne, czy zwykłą działalność dziennikarską).

Dodatkowo nasz prywatny sprzęt audio/video, po latach użytkowania ku uciesze Was Kibiców, już odmawia posłuszeństwa. Zmuszeni jesteśmy zatem do zakupu nowego sprzętu, co pomoże robić materiały w jakości odpowiadającej Waszym wymaganiom.

Zwracamy się więc do Was, do Kibiców. Nie zarabiamy nic, bardzo często dokładamy i to nie małe kwoty. Robimy to z pasji i miłości do Lechii. Teraz przyszłość strony stoi pod znakiem zapytania.

Przypominamy więc o naszej zrzutce, do której wsparcia zachęcamy. Czy to przez dowolne wpłaty, czy to przez zakup gadżetów "cegiełek".

Dziękujemy przy okazji wszystkim, którzy do tej pory wsparli naszą zbiórkę.

O AUTORZE
DarioB
Author: DarioB
Badacz Historii Lechii
Z portalem Lechia.net związany od 2003 roku. Wcześniej głównie foto, obecnie archiwa oraz badanie historii Lechii Gdańsk.
Ostatnio napisane przez autora