Fotorelacje

Pokażmy światu historię Lechii Gdańsk zatrzymaną w fotograficznym kadrze!

Dział ten stworzyliśmy w celu zebrania bogatego archiwum fotograficznego sportowców (piłkarzy, rugbistów) i kibiców Lechii Gdańsk, w jednym miejscu.

Znajdziecie tutaj blisko 1800 fotorelacji zawierających tysiące fotografii przedstawiających wydarzenia sportowe, ich otoczkę czy towarzyszącą im atmosferę. Udokumentowanych jest również wiele wydarzeń okołosportowych ale ważnych w życiu Kibiców Lechii Gdańsk.

Od 2004 roku nasi fotoreporterzy są obecni na stadionach i dokumentują dla Was wszystko to co jest warte uwiecznienia.

Jednakże dział ten to także zbiory historyczne. Znajdziecie w nim wiele fotorelacji z lat dziewięćdziesiątych, osiemdziesiątych a nawet wcześniejsze.

To dzięki WASZEJ pomocy możemy prezentować nasze zbiory. Dziękujemy za Wasz dotychczasowy wkład. Jest już tego sporo, jednakże nadal mamy sporo braków. Zachęcamy do przeglądania domowych zasobów i kontaktu z naszą redakcją. Równocześnie zachęcamy do współpracy wszystkich robiących zdjęcia na meczach lub innych wydarzeniach dotyczących Lechii Gdańsk.

Fotoreporterzy redakcji Lechia.net, z uwagi na to że każdy z nas ma wiele własnych obowiązków prywatnych i służbowych, nie mogą być obecni zawsze i wszędzie (szczególnie na wyjazdach). Zatem jeżeli jedziecie na wyjazd albo uczestniczycie w jakimś wydarzeniu, dzielcie się z nami swoimi zdjęciami.

 

Lechia.netDołącz do nas na Facebooku @LechianetObserwuj nas na Twitterze LechianetZdjęcia i filmy na Instagramie