Informacje o zawodniku: Jerzy Jastrzębowski | 1971/72 III Liga - Gr. IV (północna)
1971/72 III Liga - Gr. IV (północna)1971/72 III Liga - Gr. IV (północna)

Informacje osobiste

Zdjęcie Jerzy Jastrzębowski
Narodowość: PolskaPolska
Nazwisko: Jerzy Jastrzębowski
Urodzony (Wiek): 14. styczeń 1951 (68)
Pozycja zawodnika: Pomocnik

Podstawowe dane

pierwszy trener [07'1982-09'1984, 07'1999-03'2000, 01'2003-05'2004]

Historia rozegranych meczów

Mecze Skład wyjściowy Wch. Sch. Min. rozegrane GOL Żółta kartka 2 Żółta = Czerwona Czerwona kartka Bramka Samobójcza Wydarzenie
sobota, 14.08.1971 Olimpia Elbląg 0 - 1 Lechia Gdańsk 1 0 0 90 1 0 0 0 0 0
niedziela, 22.08.1971 Lechia Gdańsk 0 - 1 Polonia Gdańsk 1 0 0 90 0 0 0 0 0 0
niedziela, 29.08.1971 Zastal Zielona Góra 3 - 1 Lechia Gdańsk 1 0 0 90 1 0 0 0 0 0
niedziela, 05.09.1971 Lechia Gdańsk 3 - 0 Polonia Bydgoszcz 1 0 0 90 0 0 0 0 0 0
środa, 08.09.1971 Lechia Gdańsk 0 - 1 Olimpia Poznań 1 0 0 90 0 0 0 0 0 0
niedziela, 12.09.1971 Bałtyk Gdynia 0 - 2 Lechia Gdańsk 1 0 0 90 0 0 0 0 0 0
niedziela, 19.09.1971 Lechia Gdańsk 4 - 0 Kujawiak Włocławek 1 0 0 90 0 0 0 0 0 0
sobota, 25.09.1971 Arkonia Szczecin 0 - 0 Lechia Gdańsk 1 0 0 90 0 0 0 0 0 0
niedziela, 03.10.1971 Lechia Gdańsk 2 - 0 Gryf Słupsk 1 0 0 90 1 0 0 0 0 0
niedziela, 10.10.1971 Górnik Konin 0 - 0 Lechia Gdańsk 1 0 0 90 0 0 0 0 0 0
sobota, 16.10.1971 Lechia Gdańsk 1 - 0 Wisła Tczew 1 0 0 90 0 0 0 0 0 0
niedziela, 24.10.1971 Czarni Szczecin 2 - 3 Lechia Gdańsk 1 0 0 90 1 0 0 0 0 0
sobota, 30.10.1971 Lechia Gdańsk 1 - 0 Elana Toruń 1 0 0 90 1 0 0 0 0 0
niedziela, 07.11.1971 Gwardia Koszalin 1 - 2 Lechia Gdańsk 1 0 0 90 1 0 0 0 0 0
niedziela, 14.11.1971 Lechia Gdańsk 1 - 0 Warta Poznań 1 0 0 90 0 0 0 0 0 0
sobota, 25.03.1972 Olimpia Poznań 0 - 0 Lechia Gdańsk 1 0 0 90 0 0 0 0 0 0
sobota, 01.04.1972 Lechia Gdańsk 1 - 0 Olimpia Elbląg 1 0 0 90 0 0 0 0 0 0
niedziela, 09.04.1972 Polonia Gdańsk 0 - 1 Lechia Gdańsk 1 0 0 90 0 0 0 0 0 0
niedziela, 16.04.1972 Lechia Gdańsk 3 - 1 Zastal Zielona Góra 1 0 0 90 0 0 0 0 0 0
niedziela, 23.04.1972 Polonia Bydgoszcz 0 - 1 Lechia Gdańsk 1 0 0 90 0 0 0 0 0 0
niedziela, 30.04.1972 Lechia Gdańsk 1 - 0 Bałtyk Gdynia 1 0 0 90 0 0 0 0 0 0
niedziela, 07.05.1972 Kujawiak Włocławek 1 - 2 Lechia Gdańsk 1 0 0 90 1 0 0 0 0 0
niedziela, 14.05.1972 Lechia Gdańsk 1 - 0 Arkonia Szczecin 1 0 0 90 0 0 0 0 0 0
niedziela, 21.05.1972 Gryf Słupsk 0 - 1 Lechia Gdańsk 1 0 0 90 0 0 0 0 0 0
niedziela, 28.05.1972 Lechia Gdańsk 0 - 2 Górnik Konin 1 0 0 90 0 0 0 0 0 0
czwartek, 01.06.1972 Wisła Tczew 0 - 2 Lechia Gdańsk 1 0 0 90 1 0 0 0 0 0
niedziela, 04.06.1972 Lechia Gdańsk 5 - 0 Czarni Szczecin 1 0 0 90 0 0 0 0 0 0
niedziela, 11.06.1972 Elana Toruń 0 - 3 Lechia Gdańsk 1 0 0 90 1 0 0 0 0 0
niedziela, 18.06.1972 Lechia Gdańsk 3 - 1 Gwardia Koszalin 1 0 0 90 1 0 0 0 0 0
Rozegrane 29 0 0 2610 10 0 0 0 0 0

Statystyki osobiste

Zawody Zespół Rozegrał Skład wyjściowy Wch. Sch. Min. rozegrane GOL  Żółta kartka  2 Żółta = Czerwona   Czerwona kartka  Bramka Samobójcza  Wydarzenie 
1967/68 III Liga - Gr. IV (poznańska) Lechia Gdańsk 5 5 0 0 450 5 0 0 0 0 0
1968/69 III Liga - Gr. IV (poznańska) Lechia Gdańsk 2 2 0 0 180 0 0 0 0 0 1
1969/70 III Liga - Gr. IV (poznańska) Lechia Gdańsk 7 6 1 1 540 1 0 0 0 0 0
1970/71 Okręg. PP Lechia Gdańsk 2 2 0 0 180 1 0 0 0 0 0
1970/71 III Liga - Gr. północna Lechia Gdańsk 13 11 2 2 1000 5 0 0 0 0 0
1971/72 III Liga - Gr. IV (północna) Lechia Gdańsk 29 29 0 0 2610 10 0 0 0 0 0
1972/73 II Liga Lechia Gdańsk 19 14 5 12 927 2 0 0 0 0 0
1973/74 II Liga - Gr. północna Lechia Gdańsk 12 2 10 1 519 0 0 0 0 0 0
Kariera zawodnika 89 71 18 16 6406 24 0 0 0 0 1

Kariera członka sztabu

Zawody Sezon Zespół Funkcja/Pozycja:
1982/83 PP 1982/1983 Lechia Gdańsk Pierwszy trener
1982/83 III Liga - Gr. II (pomorska) 1982/1983 Lechia Gdańsk Pierwszy trener
1982/83 SPP 1982/1983 Lechia Gdańsk Pierwszy trener
1983/84 II Liga - Gr. zachodnia 1983/1984 Lechia Gdańsk Pierwszy trener
1983/84 PZP 1983/1984 Lechia Gdańsk Pierwszy trener
1984/85 I Liga 1984/1985 Lechia Gdańsk Pierwszy trener
1984/85 PP 1984/1985 Lechia Gdańsk Pierwszy trener
1999/2000 PP 1999/2000 Lechia Gdańsk Pierwszy trener
1999/2000 II Liga 1999/2000 Lechia Gdańsk Pierwszy trener
2002/03 Okręg. PP 2002/2003 Lechia Gdańsk Pierwszy trener
2002/03 Liga Okręg. - Gr. Gdańsk II 2002/2003 Lechia Gdańsk Pierwszy trener
2003/04 Okręg. PP 2003/2004 Lechia Gdańsk Pierwszy trener
2003/04 IV Liga - Gr. pomorska 2003/2004 Lechia Gdańsk Pierwszy trener