2019/20 III liga kobiet, Gr. pomorska |
Rezultaty kolejki - Kolejka 12 (02.11.2019 - 03.11.2019) |
sobota, 02.11.2019 - 12. Kolejka | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
16:00 | Chojniczanka Chojnice (k) | Potok Pszczółki (k) | 3 - 1 | |||
16:00 | Marcus Gdynia (k) | Jastrząb Malbork (k) | 13 - 0 | |||
niedziela, 03.11.2019 - 12. Kolejka | ||||||
15:00 | Lechia Gdańsk (k) | Stal Jezierzyce (k) | 3 - 0 | |||
16:00 | GKS Żukowo (k) | Lew Lębork (k) | 0 - 2 |
2 Zespół(y) pauzujące Pogoń II Tczew (k), Olimpia Czersk (k) |
Tabela(e) |
Pozycja | Zespół | M | Pkt | Zw | R | P | Br | Br | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | (1) | Lechia Gdańsk (k) | 9 | 23 | 7 | 2 | 0 | 51 | 5 | ||
2 | (3) | Marcus Gdynia (k) | 9 | 22 | 7 | 1 | 1 | 72 | 6 | ||
3 | (2) | Lew Lębork (k) | 9 | 22 | 7 | 1 | 1 | 51 | 12 | ||
4 | (4) | Jastrząb Malbork (k) | 9 | 18 | 6 | 0 | 3 | 33 | 28 | ||
5 | (5) | GKS Żukowo (k) | 9 | 12 | 4 | 0 | 5 | 31 | 16 | ||
6 | (6) | Stal Jezierzyce (k) | 9 | 12 | 4 | 0 | 5 | 22 | 38 | ||
7 | (7) | Olimpia Czersk (k) | 9 | 9 | 3 | 0 | 6 | 14 | 55 | ||
8 | (9) | Chojniczanka Chojnice (k) | 9 | 6 | 2 | 0 | 7 | 12 | 34 | ||
9 | (8) | Pogoń II Tczew (k) | 9 | 6 | 1 | 3 | 5 | 12 | 47 | ||
10 | (10) | Potok Pszczółki (k) | 9 | 1 | 0 | 1 | 8 | 2 | 59 |
Pozycja | Zespół | M | Pkt | Zw | R | P | Br | Br | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | (1) | Lechia Gdańsk (k) | 6 | 16 | 5 | 1 | 0 | 37 | 3 | ||
2 | (4) | Jastrząb Malbork (k) | 5 | 15 | 5 | 0 | 0 | 28 | 4 | ||
3 | (2) | Lew Lębork (k) | 6 | 15 | 5 | 0 | 1 | 35 | 8 | ||
4 | (3) | Marcus Gdynia (k) | 4 | 12 | 4 | 0 | 0 | 49 | 1 | ||
5 | (6) | Stal Jezierzyce (k) | 4 | 12 | 4 | 0 | 0 | 18 | 8 | ||
6 | (7) | Olimpia Czersk (k) | 3 | 6 | 2 | 0 | 1 | 8 | 13 | ||
7 | (5) | GKS Żukowo (k) | 4 | 6 | 2 | 0 | 2 | 19 | 4 | ||
8 | (9) | Chojniczanka Chojnice (k) | 6 | 6 | 2 | 0 | 4 | 8 | 23 | ||
9 | (8) | Pogoń II Tczew (k) | 4 | 5 | 1 | 2 | 1 | 9 | 21 | ||
10 | (10) | Potok Pszczółki (k) | 3 | 1 | 0 | 1 | 2 | 0 | 4 |
Pozycja | Zespół | M | Pkt | Zw | R | P | Br | Br | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | (3) | Marcus Gdynia (k) | 5 | 10 | 3 | 1 | 1 | 23 | 5 | ||
2 | (2) | Lew Lębork (k) | 3 | 7 | 2 | 1 | 0 | 16 | 4 | ||
3 | (1) | Lechia Gdańsk (k) | 3 | 7 | 2 | 1 | 0 | 14 | 2 | ||
4 | (5) | GKS Żukowo (k) | 5 | 6 | 2 | 0 | 3 | 12 | 12 | ||
5 | (4) | Jastrząb Malbork (k) | 4 | 3 | 1 | 0 | 3 | 5 | 24 | ||
6 | (7) | Olimpia Czersk (k) | 6 | 3 | 1 | 0 | 5 | 6 | 42 | ||
7 | (8) | Pogoń II Tczew (k) | 5 | 1 | 0 | 1 | 4 | 3 | 26 | ||
8 | (9) | Chojniczanka Chojnice (k) | 3 | 0 | 0 | 0 | 3 | 4 | 11 | ||
9 | (6) | Stal Jezierzyce (k) | 5 | 0 | 0 | 0 | 5 | 4 | 30 | ||
10 | (10) | Potok Pszczółki (k) | 6 | 0 | 0 | 0 | 6 | 2 | 55 |
Baraż o II ligę |
M = Rozegrane | Pkt = Punkty | Zw = Zwy. | R = Remisy | P = Przegr. | Br = Br. zdobyte | Br = Br. stracone |
« Start Poprz. kolejka 09 10 11 12 13 Następna kolejka Koniec »
|