W najbliższą środę 20 września o godzinie 14:00 odbędzie się spotkanie Najwyższej Komisji Odwoławczej PZPN, na którym zapadnie decyzja ws. odwołania Lechii od decyzji dotyczącej zamknięcia trybun na mecz z GKS-em Katowice - przekazał nam rzecznik prasowy klubu Mateusz Czerwiński.

Przypomnijmy, że na początku września PZPN podjął decyzję o zamknięciu trybun stadionu Lechii na najbliższy mecz ligowy, co było spowodowane zachowaniem kibiców na ostatnich meczach domowych. Lechia Gdańsk złożyła od tej decyzji odwołanie.

Jednocześnie klub poinformował o dwóch możliwych scenariuszach. W przypadku podtrzymania decyzji o zamknięciu trybun, dostępne dla kibiców będą TYLKO sektory A-E. Wówczas udostępnione zostanie łącznie 1300 wejściówek w cenie 99 złotych, jednak w pierwszych 24 godzinach nabyć będą mogli je wyłącznie karnetowicze (ze zniżką 20%). Z kolei w przypadku skutecznego odwołania sprzedaż zostanie uruchomiona w normalnym trybie, z pominięciem dodatkowej opłaty 10 złotych za bilet zakupiony mniej niż 48 godzin przed meczem.

źródło: własne