lechia

Lechia Gdańsk i Stowarzyszenie Kibiców "Lwy Północy" zapraszają dzieci i młodzież na najbliższy mecz Biało-Zielonych z Podbeskidziem Bielsko-Biała.

Jeśli chcesz bezpłatnie przyjść ze swoją klasą na PGE Arenę Gdańsk na mecz Lechii wystarczy wysłać zgłoszenie.

Zaproszenie kierujemy do uczniów szkół podstawowych, gimnazjów, ośrodków opiekuńczych, których podopieczni chcieliby zawitać na PGE Arenę Gdańsk. Zachęcamy przy tym fankluby Lechii, by na najbliższe spotkanie z Podbeskidziem Bielsko-Biała (sobota 24 marca, godz. 15.45) pomogły dzieciom ze swoich terenów w obejrzeniu meczu i głośnym dopingowaniu naszego ukochanego klubu. Wszystkim dzieciom wraz z opiekunami (na 10 dzieci przypada 1 opiekun) zapewniamy bezpłatne zaproszenia do sektora rodzinnego.

Co trzeba zrobić, aby odwiedzić PGE Arenę i dopingować piłkarzy Lechii? Wystarczy wypełnić formularz z zamówieniem biletów i przesłać go na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. . Formularz do pobrania (http://cms.lechia.blue.pl/_items/pliki/formularz_lechia_bilety.doc)

Termin nadsyłania zgłoszeń:

- na mecz Lechia – Podbeskidzie (do czwartku 22 marca do godz. 24.00)

Lechia Gdańsk

Bądź „Dwunastym Zawodnikiem Lechii” i przyjdź na najbliższy mecz Lechii!

 

Źródło: Lechia Gdańsk