W najbliższą sobotę, czeka nas kolejna edycja Sportowego Festynu Dzielnicowego organizowanego przez stowarzyszenie Lwy Północy wspólnie z Kibice Razem Lechia Gdańsk oraz Urzędem Miasta Gdańska i PGE Arenę Gdańsk.

Tym razem spotykamy się na Chełmie, a impreza odbędzie się 30 sierpnia 2014 na terenie OSiR Chełm na ulicy Witosa. Całość rozpocznie się o godzinie 11:00 i potrwa do godziny 15:00.

Tradycyjnie na najmłodszych uczestników będą czekały liczne darmowe atrakcje dmuchane oraz eurobungee, konkursy z nagrodami oraz Biało-Zielone upominki. Grupa Ultras Lechia Gdańsk przygotuje specjalną atrakcję dla dzieci - wspólne malowanie sektorówki, która zaprezentowana będzie na jednym z najbliższych meczów na PGE Arenie. Imprezę poprowadzi Marcin Gałek, spiker znany wszystkim gdańskim fanom futbolu.

Oczywiście zawitają także piłkarze Lechii Gdańsk co będzie doskonałą okazją dla wszystkich, którzy chcą otrzymać autograf lub zrobić sobie wspólne zdjęcie. Będzie można też ich zagrzać do walki w kolejnym meczu o ligowe punkty, który rozegrany zostanie w niedzielę 31 sierpnia 2014 o godzinie 15:30, a Lechiści zmierza się w nim z chorzowskim Ruchem.

W IMIENIU ORGANIZATORÓW SERDECZNIE ZAPRASZAMY WSZYSTKIE DZIECI Z RODZICAMI, CAŁĄ MŁODZIEŻ ORAZ POZOSTAŁYCH MIESZKAŃCÓW CHEŁMU DO WSPÓLNEJ ZABAWY!

Źródło: Lwy Północy

O AUTORZE
DarioB
Author: DarioBWebsite: https://www.dariob.net/
Redaktor Naczelny
Z portalem Lechia.net związany od 2003 roku. Wcześniej głównie foto, obecnie badanie historii Klubu.
Ostatnio napisane przez autora