lechia

Idą Święta, czas radości, miłości i prezentów pod choinką. Nie każdemu jednak sprzyja los. Możesz pomóc tym, do których się nie uśmiechnął.

Wystarczy niewiele, chociaż drobny upominek, garść cukierków, czekolada, zabawka... Dzięki tym darom, Stowarzyszenie „Lwy Północy” przygotuje świąteczne paczki dla domów dziecka i ubogich rodzin. W te piękne dni możesz podzielić się radością z innymi i sprawić by w ich sercach chociaż na chwilę zawitała świąteczna atmosfera. Nie bądź obojętny.

Poniżej prezentujemy pełną treść apelu Lwów. Może akurat poprzez naszą stronę uda się dotrzeć do ludzi o wielkich sercach.

Stowarzyszenie Kibiców Lechii Gdańsk „Lwy Północy” zwraca się z prośbą do dyrekcji, kierownictwa i pracowników gdańskich firm o pomoc w zbiórce darów na świąteczne paczki dla dzieci z Domów Dziecka.

Szanowni Państwo, po raz pierwszy nasze Stowarzyszenie wychodzi z taką propozycją do społeczności Gdańska. Do tej pory prowadziliśmy zbiórki wśród kibiców bezpośrednio przed meczami spotykając się ze sporym wsparciem, lecz chcielibyśmy spróbować organizacji na szerszą skalę.

Nadchodzi świąteczny czas, gdzie serca wielu osób bardziej się otwierają, a ludzie są do siebie przyjaźniej nastawieni. W swojej prośbie nie chcemy Państwa prosić o pieniądze, gdyŜ wiemy jak trudne nastały czasy i ile osób dotykają problemy finansowe.

Nasza akcja ma na celu zebranie darów, którymi będą SŁODYCZE i ZABAWKI. Nawet niewielka ilość słodkości (np. czekolada) zebrana wspólnie, spowoduje uśmiechy naszych podopiecznych w Domach Dziecka. względzie wspominając o zabawkach, mamy na myśli te, które posiadają Państwo w domu, z których nie korzystają Państwa pociechy, a mogą jeszcze sprawić ogromną radość naszym podopiecznym.

Dla dzieci pracowników najaktywniejszych zakładów w ramach podziękowań zostaną zorganizowane spotkania z zawodnikami Lechii Gdańsk, a także w miarę możliwości finansowych konkursy z nagrodami na temat wiedzy o naszej druŜynie. Dary prosimy przekazywać kierownictwu.

W celu uzyskania bliższych informacji zapraszamy na stronę www.lwypolnocy.pl.
Z poważaniem
Stowarzyszenie Kibiców Lechii Gdańsk
„Lwy Północy”

O AUTORZE
DarioB
Author: DarioBWebsite: https://www.dariob.net/
Redaktor Naczelny
Z portalem Lechia.net związany od 2003 roku. Wcześniej głównie foto, obecnie badanie historii Klubu.
Ostatnio napisane przez autora