Dnia 02.08.2014 odbył się pierwszy zlot rodzinny kibiców Lechii z FC England.

Wszystko nie było pewne praktycznie aż do końca ale jednak wszystko poszło po naszej myśli i udało się zorganizować zlot.
Mimo małych problemów udaje nam się wyjechać z Manchesteru i na miejscu meldujemy się ok. 13.00. Część z nas już dzień wcześniej pojawiła się na miejscu dlatego wiedzieliśmy że nie przyjedziemy pierwsi.

Jeśli chodzi o miejsce jest to Walia a dokładnie koniec Snowdonia National Park. Dookoła malownicze widoki w postaci gór, pól czy rzek cisza i spokój ale nie tego dnia.
Po przywitaniu się ze wszystkimi przyszła pora na część organizacyjną czyli przygotowanie wszystkiego do grilla, ogniska czy meczu piłki nożnej.

Po wszystkim przenieśliśmy się w przygotowane miejsce gdzie czekał na wszystkich grill, trunki itp. Nie zabrakło oczywiście upominków dla najmłodszych kibiców.
Każde z dzieci dostało upominek w postaci piłki, słodyczy i co najważniejsze z gadżetami naszego ukochanego klubu. Były przygotowane również atrakcje w postaci meczu piłki nożnej czy też ping ponga z którego największą frajdę miały dzieci.

Gdy wszyscy zjedli przyszedł czas na mecz i trochę sportu dla wszystkich - towarzyski mecz któremu towarzyszyła pirotechnika. Mimo, że nikt nie pamięta dokładnego wyniku i zdania są sprzeczne liczyła się dobra zabawa.

Po wszystkim nadszedł czas biesiadowania, dobrej zabawy która dla niektórych skończyła się następnego dnia nad ranem.

Rano następnego dnia gdy wszyscy wstali, ogarnęli się pojechaliśmy na pobliską plażę by zrobić wspólne zdjęcie, porozmawiać i się pożegnać. Mimo, iż zlot się skończył w niedzielę po południu co niektórzy już w mniejszych grupach przedłużyli go o kolejny dzień.

LECHIA TO SIŁA KTÓRA NAS ZJEDNOCZYŁA!

LGFCE – BIAŁO ZIELONA RODZINA!

{joomplucat:1445 limit=9|columns=3}

Zobacz całą galerię

Źródło: LGFCE

O AUTORZE
DarioB
Author: DarioBWebsite: https://www.dariob.net/
Redaktor Naczelny
Z portalem Lechia.net związany od 2003 roku. Wcześniej głównie foto, obecnie badanie historii Klubu.
Ostatnio napisane przez autora