×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 3610.

Lechia - Pogoń . Zobacz jak typują nasi eksperci:

sylwia zapisekSylwia Zapisek  (Prezes Stowarzyszenia Kibiców Niepełnosprawnych im. Dawida Zapisek):

Lechia niestety nie prezentuje wysokiego poziomu, jaki chcemy ogladać .Myśłałam, że spotkanie w Bydgoszczy było nieudane, ale okazało się, że może być gorzej.Niestety gra w Bełchatowie nie zachwyciła.Daję remis 1-1,chociaż marzę wygranej -dla pamięci Dawida

 

lechiaBłażej Słowikowski (Były rzecznik prasowy Lechii):

Początek sezonu był już dawno temu, a pytania w Gdańskim obozie wciąż te same. Co zrobić, żeby z tak licznej grupy indywidualności stworzyć sprawną maszynę do zwyciężania. Wydaje się, że do znalezienia odpowiedzi na to pytanie jeszcze daleka droga, nie tylko u trenera i piłkarzy, a może przede wszystkim w pionie sportowym gdańskiego Klubu. W takich okolicznościach typuję kolejny remis. Lechia - Pogoń 2:2.

 

lechiaPiotr Chistowski (redaktor Lechia.net):

Tracę cierpliwość! Tak krótko mogę opisać to co się dzieje jak czytam, piszę i oglądam Lechię w akcji. Nie wiem czego się spodziewać. Najmniej spodziewam się spodziewanego. Tak więc, nie przewiduję w tym meczu żadnego wyniku... no dobra, żadnej bramki 0:0.

 

 

 

lechiaAndrzej Kowalczys  (organizator turniejów "Do przerwy 0:1"

Może te derby Pomorza nie przyciągną dużej publiki, ale brawa dla Lechii za świetny pomysł ściągnięcia dzieciaków na ten piątkowy pojedynek. Co do wyniku meczu, tradycyjnie jestem optymistą. Na pewno nie przegramy, remis również będzie rozczarowaniem. Jestem przekonany, że cała pula punktowa jest dla nas. Stawiam na 2:0 dla Lechii.

 

Ryszard Polak  (znany piłkarz Lechii z lat 70-tych i 80-tych, uczestnik dwumeczu z Juventusem):

Nie jestem zwolennikiem tak dużych zmian kadrowych, a przy tym oczekiwań, że drużyna z dnia na dzień będzie grała jak z nut i wygrywała. Pogoń też nie gra najlepszej piłki w tym momencie. Dlatego uważam, że Lechijka powinna od pierwszej minuty przejąć inicjatywę i pokazać kto jest gospodarzem tego meczu i kto ten mecz powinien wygrac. Myślę, że wygramy 2:0