Ostatnie kilkanaście dni nie jest w pełni udane dla drużyny Lechii. Remisy z Arką i Górnikiem chwały nie przynoszą, natomiast może być jeszcze gorzej. Aż sześciu ważnych zawodników gdańskiego klubu jest zagrożonych pauzą w spotkaniu z Pogonią. Wystarczy, że dziś w Krakowie zostaną ukarani żółtą kartką.

I nie żartujemy pisząc, że są to ważni zawodnicy. Błażej Augustyn, Karol Fila, Lukas Haraslin, Flavio Paixao, Rafał Wolski i Artur Sobiech. Każdy z tych zawodników "uzbierał" do tej pory trzy żółte kartki. W przypadku otrzymania kolejnej w meczu z Cracovią, będziemy mieli do czynienia z przymusową pauzą.

Dodając do wszelkie urazy (Jaroslav Mihalik, Mario Maloca, Michał Nalepa), dyskwalifikację Żarko Udovicicia, może się okazać, że przeciwko Pogoni zagrają zawodnicy dawno nie oglądani na boiskach PKO Ekstraklasy. Jeszcze parę tygodni temu mówiło się o szerokiej kadrze Lechii. Tymczasem okazuje się, że nie do końca tak było.

Absencja jednego piłkarza nie będzie tragedią, jednak gdy kartkę zobaczy dwóch czy trzech - wówczas trener Piotr Stokowiec będzie miał niemały ból głowy.

źródło: własne

O AUTORZE
TG
Author: TG
Dziennikarz
Piszę o najbardziej utytułowanym klubie w Trójmieście ;)
Ostatnio napisane przez autora