- Mieliśmy kilka sytuacji, ale zabrakło nam skuteczności. Musimy jak najszybciej wrócić na właściwe tory, nasze nastawienie się nie zmienia. Cały czas chcemy wygrywać i walczyć o najwyższe cele. Bez wątpienia jest to trudniejszy moment dla nas, ale myślę, że przerwa na reprezentacje dobrze nam zrobi. Trzeba wyjść z tego dołka - powiedział Daniel Łukasik po porażce z Pogonią Szczecin 0:1.

- Za bardzo nie wiem co powiedzieć po takim meczu. Może gdybyśmy to my strzelili bramkę jako pierwsi, to wynik byłby inny? Uważam, że długimi fragmentami graliśmy naprawdę dobrze. Brakuje nam strzelenia bramki, pójścia za ciosem. Musimy spokojnie popracować i myślę, że przyniesie to efekty - powiedział Łukasik.

Po przerwie na kadrę Lechię czekają dwa mecze z ŁKS-em i Wisłą Kraków. Biało-zieloni mają obowiązek zdobyć w nich sześć punktów. - Przydałyby się nam te punkty. Chcemy wygrywać każdy mecz, niezależnie od przeciwnika. Od czegoś trzeba zacząć masz w górę tabeli. Wiemy jednak jakie wyniki zdarzają się w naszej lidze. Ta runda to istne szaleństwo pod tym względem - dodał pomocnik Lechii.

 

 

 

źródło: własne

O AUTORZE
TG
Author: TG
Dziennikarz
Piszę o najbardziej utytułowanym klubie w Trójmieście ;)
Ostatnio napisane przez autora