Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Zapraszamy do naszego archiwum prasowego. Zebraliśmy tutaj wszelkie materiały, jakie udało nam się pozyskać od kibiców - kolekcjonerów.

W dziale tym znajdziecie ponad 7220 artykułów prasowych pochodzących z przeróżnych gazet m.in.: Sport, Piłka Nożna, Tempo, Dziennik Bałtycki, Echo Sportowe, Głos Wybrzeża, Gazeta Wyborcza. Oczywiście wszystkie one dotyczą przede wszystkim gdańskiej Lechii.

Jak widać poniżej, sporo nam jeszcze brakuje, zatem tradycyjnie liczymy na Waszą pomoc przy rozbudowie tego działu.
Jeżeli posiadacie jakieś materiały, które się tutaj nie znalazły, a uważacie, że powinny, prosimy o kontakt z Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w celu poszerzenia naszych zasobów.

Liczymy również, iż to archiwum będzie pomocne wielu osobom zainteresowanym szczegółową historią naszego Klubu. Dodatkowo mamy cichą nadzieje, iż będzie przydatne podczas pisania monografii, której do tej pory jeszcze się nie doczekaliśmy.

Pragniemy również podziękować wszystkim tym, którzy udostępnili swoje materiały, gdyż bez ich pomocy nie byłoby możliwe stworzenie tego bogatego archiwum.

1945 - 1949

1950 - 1959

1960 - 1969