lechiaPaweł Kapsa (były bramkarz Lechii):

Pogoń zaczęła sezon rewelacyjnie a klasą dla siebie samego był Edi. Portowcy są na fali i mają ciekawy zespół i to oni są faworytem tego spotkania, kibicuje Lechii ale tym razem stawiam na Pogoń. Liczę na świetne widowisko na boisku i na trybunach.

lechiaDawid Zapisek (oddany kibic Lechii Gdańsk):

Ciężko przewidzieć wynik. Pogoń zaskoczyła wszystkich swoją grą i skutecznością, tego chyba nikt się nie spodziewał. Co do Lechii - to tak jak powiedział moj Przyjaciel "każdy mecz jest inny". Naszej drużynie brakuje skuteczności, nie wiem czy ktoś zapomniał że jednak w takich spotkaniach liczą się zdobyte bramki. Mam nadzieję, że Jarek Bieniuk zmieni Krzyśka Bąka. Wierzę w LG, ale ciężko mi to mówić - że 3 punkty zostaną w Szczecinie.

lechiaJacek Adamczyk (dziennikarz Orange Sport):

Już chciałem zacząć typowanie tak: w pierwszej kolejce Lechia poległa u siebie z Polonią, natomiast Pogoń rozgromiła Zagłębie i w związku z tym... Ale w ostatniej chwili się rozmyśliłem, bo co ma piernik do wiatraka? Obronę Lechii wzmocni Jarosław Bieniuk, to raz. Dwa: Lechia przyzwoicie radzi sobie w Ekstraklasie z beniaminkami. Mój typ: 2 (tym bardziej, że nie mogę stawiać na porażkę Lechii w moim typerskim debiucie)

lechiaRyszard Polak (znany piłkarz Lechii z lat 70-tych i 80-tych, uczestnik dwumeczu z Juventusem):

Jestem trochę rozczarowany wynikiem meczu z Polonistami, ale cóż - minęło. Myślę że zajdą drobne zmiany w składzie i Lechia nie przegra tego meczu w Szczecinie. Będzie remis 1-1..

lechiaBłażej Słowikowski (Były rzecznik prasowy Lechii):

Lechia ze sportową złością po przegranej na inaugurację, a Pogoń zbyt pewna siebie po wysokim zwycięstwie nad Zagłębiem? Czemu nie. Obstawiam taki właśnie scenariusz i 1:0 dla Biało-Zielonych.

 

Wanciak (dziennikarz Lechia.net):

Szalenie ciężki mecz. Wierzę, że Lechia stawi opór Pogoni, która po rozgromieniu Zagłębia uwierzyła, że ekstraklasa to nic strasznego. Liczę po cichu, że uda się "ugryźć" Pogoń na ich terenie, i wywieźć bramkowy remis. Mój typ 1:1.

Lechia

 

A jakie są Wasze typy? Zapraszamy do wspólnej zabawy!

O AUTORZE
Author: Piotr.Chistowski
Ostatnio napisane przez autora


Joomla Guru