Duża część kibiców planuje odpuścić niedzielne spotkanie. Namawiamy, abyś nie był jednym z Nich!

Drużyna Lechii gra katastrofalnie, nie wygrywając od 7 spotkań z rzędu. Ostatnim zwycięstwem zakończyło się spotkanie z Koroną Kielce, które odbyło się 11 marca.. Dodatkowo drużyna gości już od 15 minuty spotkania grała w 10, po czerwonej kartce Kuzery.

Od tej pory drużyna gra katastrofalnie, wręcz skandalicznie.. Zaliczając kilka upokorzeń po drodze, co skutkuje powolnym odwrotem trybun od drużyny..

Powagę sytuacji zauważają też sami piłkarze. Na ten temat wypowiedział się na łamach Dziennika Bałtyckiego Deleu :

- Będąc kibicem i patrząc na to, że moja drużyna nie wygrywa od siedmiu meczów, też byłbym zniecierpliwiony i obrażony. Też chciałbym oglądać, jak moja drużyna wygrywa. Jeśli będzie jeszcze gorzej, to w następnych meczach będziemy grali bez kibiców i dlatego musimy jak najszybciej przerwać serię bez wygranego meczu. Z Ruchem musimy zaprezentować zaangażowanie, walkę i przede wszystkim wygrać - przekonuje.

Wielu fanów w komentarzach na forach nawołuje do bojkotu meczów. My apelujemy - NIE REZYGNUJECIE Z OBECNOŚCI NA MECZACH!

Swój sprzeciw można wykazać w inne bardziej pożyteczne sposoby. Nieobecność na trybunach, to tylko kolejna szpilka wbita w klub, i mniejszy przypływ gotówki , a co za tym idzie - brak transferów itp itd.

Przyjdź na mecz. Wyraź swoją dezapobratę gromkim "Lechia grać" , ale kibicu, przyjdź na mecz !