Wybierasz się na mecz Lechii z Podbeskidziem Bielsko-Biała (godz. 17.30)? Głównym środkiem transportu na dojazd do stadionu i na powrót z niego będą tramwaje linii 10 oraz autobusy linii 158, które będą funkcjonować według sobotnich rozkładów jazdy. Nie będzie możliwości skorzystania z kolejek SKM.

Bilet wstępu na stadion nie upoważnia do bezpłatnego podróżowania autobusami i tramwajami ZTM Gdańsk.

Po zakończeniu meczu, na okres około 40 minut w obu kierunkach wstrzymany zostanie ruch tramwajowy w ciągu ul. Marynarki Polskiej, na odcinku od Nowego Portu do Węzła Kliniczna. Kursy linii 10 o godz. 19:55 z Brętowa PKM do Nowego Portu oraz o godz. 19:19 i 19:39 z przystanku "Władysława IV" [2169] w kierunku Węzła Kliniczna a także kurs zjazdowy linii 3 z Chełmu Witosa o godz. 19:20 - zostaną wykonane trasą objazdową przez Brzeźno, al. Hallera, Kliniczna.

Po zakończeniu meczu na wydzielonym pasie ul. Żaglowej, na wysokości MTG, ustawionych zostanie w kierunku ul. Marynarki Polskiej 5 autobusów spółki Gdańskie Autobusy i Tramwaje, którymi kibice będą mogli dostać się do Centrum (Dworzec Główny). Na powrót przejazd jest bezpłatny. 

Z uwagi na bezpieczeństwo ruchu drogowego, zarówno w fazie dowozowej jak i odwozowej uczestników meczu mogą zostać wprowadzone operacyjnie (tj. wg potrzeb służb mundurowych) inne zmiany na liniach ZTM Gdańsk. Zmiany te będą dostępne na bieżąco na stronie internetowej ZTM Gdańsk - ztm.gda.pl.

źródło: własne

O AUTORZE
TG
Author: TG
Dziennikarz
Piszę o najbardziej utytułowanym klubie w Trójmieście ;)
Ostatnio napisane przez autora