lechia

Wielkimi krokami zbliża się dzień Wszystkich Świętych.

W tym okresie szczególnie ożywają wspomnienia dotyczące naszych przyjaciół czy też członków rodziny, którzy odeszli z tego świata.

Jak doskonale wiemy kibice Lechii stanowią specyficzną bo Biało-Zieloną Rodzinę. Nie ważne czy ktoś zmarł niedawno, czy wiele lat temu - w pamięci trwa wiecznie.

By jednak pamięć o danej osobie przechodziła z pokolenia na pokolenie, stworzyliśmy jakiś czas temu dział o nazwie Sektor "Niebo", gdzie możecie zapoznać się z sylwetkami tych co odeszli a także samemu dopisać wspomnienia. Jak na razie zebraliśmy dane o 20 osobach, mam więc nadzieję, że z czasem podstorna zostanie uzupełniona o innych kibiców, którzy w ten sposób będą z nami wiecznie. Wszystko w waszych rękach.

 

Sektor "Niebo" - tam wspominamy naszych zmarłych braci

Przy tej okazji nasuwa się pytanie czy tylko kibice Lechii zasługują na naszą pamięć. Śledząc fora dyskusyjne innych klubów zauważyłem, że kibice zbierają też dane o mogiłach innych osób związanych z ich klubami (sportowcy, działacze itp.). Wiele osób chciałoby zapalić symboliczny znicz na grobie piłkarza czy innego sportowca jednak nie wie gdzie znaleźć jego mogiłę. Co o tym myślicie? Zapraszam do dyskusji.

Podoba ci się ta inicjatywa? Włącz się do dyskusji.