Lechia poinformowała o przedłużeniu do czerwca 2023 roku kontraktu z Michałem Nalepą. Poprzednia umowa obowiązywała jeszcze przez rok.

Filar, skała, ściana, opoka defensywy, ostatnia deska ratunku. Czasami brakuje przymiotników, żeby opisać kim dla Lechii jest Michał Nalepa. Zdecydowanie najlepszy środkowy obrońca w klubie, będący prawdopodobnie w najlepszym okresie swojej kariery. To m.in. dzięki niemu biało-zieloni w poprzednim sezonie zajęli trzecie miejsce w lidze, a także zdobyli Totolotek Puchar Polski. 

Przedłużenie umowy z kimś takim to duży sukces zarządu Lechii.

- W Gdańsku bardzo mi się podoba. Nie będzie dużą niespodzianką, jeśli powiem, że zrobiłem bardzo duży progres w swojej grze od kiedy w Lechii jest trener Piotr Stokowiec wraz ze swoim sztabem. Chciałbym przedłużyć umowę, bo wiem, że z tymi ludźmi wokół siebie jestem w stanie dalej się rozwijać i być coraz lepszym zawodnikiem - mówił nam Michał Nalepa około miesiąc temu.

W tym czasie negocjacje wyraźnie przyspieszyły, w efekcie czego 11 maja 27-latek złożył podpis pod nowym kontraktem. Obowiązywać będzie do końca czerwca 2023 roku.

źródło: własne, fot. Lechia Gdańsk

O AUTORZE
TG
Author: TG
Dziennikarz
Piszę o najbardziej utytułowanym klubie w Trójmieście ;)
Ostatnio napisane przez autora