W Lechii pojawią się nowi piłkarze

- Nie jestem upoważniony do udzielania żadnych informacji dotyczących przejęcia klubu przez nowych właścicieli, ale na 99 proc. w przyszłym tygodniu na obozie Lechii w Turcji pojawi się kilku nowych zawodników. To chyba sporo tłumaczy - mówi menedżer piłkarski Mariusz Piekarski, powiązany z jednym z podmiotów mających przejąć klub.

 

Piekarski z ramienia nowego właściciela Lechii przeprowadzał niedawno transfer Pawła Stolarskiego z Wisły Kraków (na chwilę obecną kontrakt obowiązuje od czerwca 2014 r) i jest w stałym kontakcie z jednym z trzech podmiotów konsorcjum, które w najbliższych dniach oficjalnie ma stać się nowym właścicielem Lechii.

- Nie jestem upoważniony do udzielania żadnych informacji dotyczących przejęcia klubu przez nowych właścicieli oraz kiedy oficjalnie się to stanie, ale na 99 proc. w przyszłym tygodniu na obozie Lechii w Turcji pojawi się kilku nowych zawodników. W tej chwili dogrywane są szczegóły. To chyba sporo tłumaczy - mówi Piekarski w rozmowie z trojmiasto.sport.pl - Jeżeli chodzi o sprawę przejścia do Lechii Macieja Makuszewskiego [Piekarski jest jego menedżerem], to też musimy się jeszcze uzbroić w cierpliwość - dodaje Piekarski.

 

Piłkarze Lechii w czwartek udali się na obóz do tureckiego Belek, w składzie znalazło się 28 zawodników. W sobotę biało-zieloni zmierzą się w pierwszym sparingu z chińskim Shandong Luneng.

 

 

Źródło: trojmiasto.sport.pl/własne