lechia

I zespół Lechii wznowił we wtorek treningi. Na zajęciach stawili się i trenowali z drużyną leczący ostatnio urazy Fred Benson, Josip Tadić i Luka Vućko. Po pięciu miesiącach do ćwiczeń z zespołem wrócił też Marko Bajić.

>Marko powoli wraca po kontuzji i już uczestniczy w zajęciach taktycznych z drużyną. Jest szansa, że na przełomie października i listopada będzie gotowy do gry. We wtorek przy Traugutta 29 trenowali też już normalnie Fred Benson, Josip Tadić i Luka Vućko, którzy w ostatnim czasie narzekali na drobne jak się okazało urazy.
Indywidualnie ćwiczył za to obrońca Krzysztof Bąk, a dłuższa przerwa w zajęciach czeka niestety Mateusza Machaja. Młody pomocnik Biało-Zielonych potrzebuje rehabilitacji.

- Krzysiek ma kłopot z więzadłami w stawie skokowym – wyjaśnia Robert Dominiak, trener odnowy biologicznej Lechii. – Mateusz ma z kolei naderwane mięśnie proste brzucha i przywodziciele.

To oznacza, że Machaj na pewno nie zagra w najbliższym wyjazdowym meczu Lechii w ramach T-Mobile Ekstraklasy z Zagłębiem Lubin.

Źródło: własne / lechia.pl / fot. Marek Wiśniewski