Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

Ankieta:Czy ufasz,i wierzysz w umiejętności trenerskie Kafarskiego?

TAK
74 56.1%
NIE
44 33.3%
Kafar nie ustala składu,dostaje wytyczne.
8 6.1%
INNE
6 4.5%
Łącznie oddanych głosów: 51 ( adventure, jardel82, pawlunio, keliszek, ^Młody^ ) Zobacz więcej
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą wziąć udział w tej ankiecie

TEMAT: Tomasz Kafarski

Tomasz Kafarski 9 lata 2 miesiąc temu #7649

• Wanciak
  • Wanciak Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Moderator
  • Moderator
  • Otrzymane podziękowania: 0
Witam.

Odnośnie ostatnich wielkich płaczach dużej części kibiców Lechii Gdańsk,
postanowiłem założyć ten temat- aby sprawdzić zdanie tej bardziej rozsądnej części braci.

Według mnie Kafarski powinien zostać na swoim stanowisku,bo ma ciekawą wizje gry, Lechia nie grała tak ładnie dla oka odkąd pamiętam.
A że brakowało skuteczności? Nie było wykonawców,więc i nie miał kto strzelać.
Teraz licze,że w ciagu 2-3 meczy Lechia bedzie gnoiła wszystkich jak leci.

Szkoda,że niektórzy wytykają Kafarskiemu słabą wiosne - już nie pamiętając o jesieni.
Puchar? Było, mineło - mam nadzieje,że udowodni w tym sezonie,że zależy Mu na pucharze.

Jestem na TAK dla Kafarskiego w Lechii.
POKOLENIA LECHII GDAŃSK !!!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Tomasz Kafarski 9 lata 2 miesiąc temu #7653

• DEADMAN
  • DEADMAN Avatar
  • Wylogowany
  • Gold Boarder
  • Gold Boarder
Nie chce siac napinki i niepotrzebnie jatrzyc ale ja pamietam Lechie, ktora grala lepie i nie musze siegac dlaeko pamiecia. 3 lata temu Lechia miala takiego trenera co sie Kubicki nazywal i w tamtym okresie zawodnicy wiedzieli ze musza siadac od 1 do 90 minuty na przeciwnikow. Pamietam tez ze tamten trener utrzosamial sie z kibicami ktorzy jezdzili za Lechia na drugi koniec Polski. Pamietny rajd pod sektor chocby na Jastrzebiu. I nigdy nie zapomne mu tego co powiedzial podczas fety na dlugiej. Mniej wiecej tak to lecialo: "Obejmowalem Lechie ktora miala 5 pkt starty do sasiadow z polnocy. Bardzo mi zalezalo na tym zeby Lechia awansowala do ekstraklasy z pierwszego miejsca. Plan wykonalismy i mielismy 5 pkt przewagi nad sasiadami za miedzy." Moze poprzekrecalem zdania ale sens tej wypowiedzi byl wlasnie taki i to byl dla mnie trener z jajami trener ktory stawial tez na zawodnikow z jajami. A nie to co teraz Żoze: Zakladalem ze starcimy bramke i bedzie panowal balagan w naszych szykach. Co wynika z tego ze chlopaki graja klepa skoro nic z tego nie wynika. Siedza 20 min na polowie Belchatowa cisna cisna i co nic. Czemu nie ma uderzen z dystansu? Lepiej wejsc z pilka do bramki? Kafarski moim zdaniem jest slabym trenerem, nie ma autorytetu wsrod starszych zawodnikow. W tej druzynie nie widac tego czegos co bylo za czasow Kubickiego.
Mr. BAD ASS

SUCK IT!!!

Tomasz Kafarski 9 lata 2 miesiąc temu #7654

• zegar
  • zegar Avatar
  • Wylogowany
  • Senior Boarder
  • Senior Boarder
6 Kwiecień 2010 - PAMIĘTAMY

,,..tej bardziej rozsądnej części braci..,,
co przez to rozumiesz? Którzy Bracia są nierozsądni? :evil:

Tomasz Kafarski 9 lata 2 miesiąc temu #7655

• Wanciak
  • Wanciak Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Moderator
  • Moderator
zajrzyj na forum gda.pl , powinienes sam sobie odpowiedziec na pytanie:)

tak na poparcie pracy Kafarskiego, fragment wywiadu z Surmą :

- Podobno we wszystkim można znaleźć coś optymistycznego, więc w meczu z GKS taka była wasza postawa, która dobrze rokuje na przyszłość.

- Cieszy przede wszystkim, że jesteśmy drużyną. Jesteśmy skoncentrowani, mamy styl, chcemy wygrywać. To plus i fundament, na którym można budować wyniki. Widać po nas, że jesteśmy drużyną bardziej, niż po 80 procentach innych klubów w ekstraklasie. Możemy być drugą Jagiellonią, ale potrzebujemy wygranych meczów. Nie przypominam sobie z gry w Legii, żebym miał taką przewagę i kontrolę na boisku, ale to na razie nie przekłada się na wynik. Jestem zazdrosny, że mówią o Jagiellonii, a nie o nas. Wszystko generuje wynik. Musimy wygrywać, żeby o Lechii się mówiło, bo grą na to zasługujemy. Ten styl musimy utrzymać, a będą efekty.

Tomasz Kafarski 9 lata 2 miesiąc temu #7656

• DEADMAN
  • DEADMAN Avatar
  • Wylogowany
  • Gold Boarder
  • Gold Boarder
Widzisz mejson co innego trzeba mowic do gazet a co innego mysli sie naprawde. Ja mialem okazje ogladac z kilkoma kopaczami jakis mecz i przy okazji porozmawiac troche o tym co dzieje sie w druzynie. Druga sprawa to przy okazji turnieju dzielnicowego widzialem trening naszych i troche mnie dziwilo nastawienie co niektorych.

Dla mnie Kafarski jako 2 trener oki ale mysle ze ma zamaly autorytet u naszych "staruchów" dlatego nie ma Pekiego, nie gra Kaka
Mr. BAD ASS

SUCK IT!!!

Tomasz Kafarski 9 lata 2 miesiąc temu #7657

• bzk
  • bzk Avatar
  • Wylogowany
  • Senior Boarder
  • Senior Boarder
a znasz jakiegoś innego trenera który by mógł zastapic Kafara?pewnie jakiegos starego zgreda który przechodzi z klubu do klubu typu Zieliński.Zawsze jest komuś zle a to Rogal a to Kapsa a to zaprosili Villareal a to kupili autobus a to nie ma transferów a jak juz kupili pod koniec okienka to kazdy morde zamknął.A teraz w wywiadach juz cos nie pasuje.

Tomasz Kafarski 9 lata 2 miesiąc temu #7658

• DEADMAN
  • DEADMAN Avatar
  • Wylogowany
  • Gold Boarder
  • Gold Boarder
Bzk

Ja wyrazam swoje opinie. I tak mam poukladane w glowie ze nie widze wszystkiego na szaro. Dla mnie albo cos jest biale albo cos jest czarne, zeby nikt nie doczytywal sie jakis akcentow rasistowskich to jestem zwolenikiem systemu zero jedynkowego.

Odnosnie nastepcy to znalazloby sie paru mlodych trenerow z charyzma, fakt ze w tej chwili maja dobre posady i powiedzmy ze osiagaja jakies tam sukcesy. Nie jestem tez zwolennikiem starych dziadow ktorzy sa zwolennikami "polskiej mysli szkoleniowej" bo ludzie ci moze i osiagali sukcesy w pilce noznej ale w latach 80.
Mr. BAD ASS

SUCK IT!!!

Tomasz Kafarski 9 lata 2 miesiąc temu #7663

• gleaves
  • gleaves Avatar
  • Wylogowany
  • Gold Boarder
  • Gold Boarder
Na prawdę trochę boli to co wygadują co niektórzy na temat Kafara. Pierwsza rzecz - nie można porównywać Kafarskiego z Kubickim - grali w róznych klasach rozgrywkowych.

Poza tym Tomasz Kafarski gra ofensywnie. To jest siła Lechii. Najlepszą obroną jest atak. A trener nie nauczy piłkarzy skuteczności. Od tego są szkólki piłkarskie i od małego szczyla powinno się dzieciaków uczyć podstaw futbolu takich jak podania, strzelanie czy gra taktyczna. Jeśli piłkarz nie nabrał w dzieciństwie pewnych nawyków to nawet sir Fergusson nie zrobi z niego króla strzelców.

Poza tym Kafar ma wizję. Trudno się nie zgodzić, że to tylko i wyłącznie dzięki niemu utrzymaliśmy się w lidze 2 sezony temu. Poza tym zespół buduje się latami. I wśród części kibiców występuje taka typowo polska mentalność - brak wyników -winny trener i najlepiej go wywalić. Prosty przykład budowania zespołu w Polsce to Fransiszek Smuda. Przypomnijcie sobie jego początki w Lechu Poznań. Był trenerem przez 3 sezony bodajżei zbudował wielki zespół. I nie oszukujmy się - to jeszcze Lech Smudy zdobył mistrzostwo Polski. Teraz widzimy jakie są prawdziwe zdolności trenerskie p. Zielińskiego. Wymęczane zwycięstwa, przegrane z cienką Spartą czy nawet ten jeden mecz z Interem Baku.

Dlatego jeśli zwolnionoby trenera Kafarskiego, to Lechia straci swój polot. Pamiętajmy że w naszej lidze w zeszłym sezonie jako pierwsi zaczęliśmy grać klasycznym ustawieniem 4-3-3. A tak właśnie gra się np. w Holandii.

Dlatego: ZOSTAWCIE TRENERA W SPOKOJU /przynajmniej na razie/ :)
"Arka Gdynia" - To brzmi tak gejowsko!

Tomasz Kafarski 9 lata 2 miesiąc temu #7667

• DEADMAN
  • DEADMAN Avatar
  • Wylogowany
  • Gold Boarder
  • Gold Boarder

gleaves napisał: Poza tym Kafar ma wizję. Trudno się nie zgodzić, że to tylko i wyłącznie dzięki niemu utrzymaliśmy się w lidze 2 sezony temu.

:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Na 100% masz racje ale ja sie nie zgodze.
Mr. BAD ASS

SUCK IT!!!

Tomasz Kafarski 9 lata 2 miesiąc temu #7669

• Wanciak
  • Wanciak Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Moderator
  • Moderator
Wiem o co Ci chodzi z tą szyderą, ale chyba wiosny już nie odpuszczali Nam przeciwnicy całej co?

edit:

i coś jeszcze:

Przypomne tylko,że na gda.pl swego czasu pokazał sie temat o zwolnieniu Kubickiego. I też pokażmy kilka innych zwolnień Kubickiego. Po Lechii ( gdzie nie podpisał oświadczenia antykorupcyjnego,wiadomo-czysty by sie nie bał ), zwolnili go potem ze Znicza Pruszków, potem z Wisły Płock, no i Dolcanu Ząbki- który musiał opuścić jako drużyne jedyną bez zwycięstwa w 1 lidze.

Oczywiście do końca życia zapamietam Kubickiemu niektóre rzeczy, jak np radość po awansie do ekstraklasy , jego sprint wzdłuż trybun. Ale to było mineło, historia Lechii pisze sie dalej.

ps. wspomnijmy kto np strzlił tego karnego ze Zniczem,który zadecydował o awansie ? Rogalski!
jak go potem traktowano? był gnojony,wyzywany od szmat. Odszedł, na życzenie kibiców. Teraz jest murowanym pewniakiem Podbeskidzia które pedzi do e-klasy.

Bohaterowie tamtego awansu :

[youtube:3nckprjp]
[/youtube:3nckprjp]
Rogalski, Buzała, ii.. KAPSA !

Tomasz Kafarski 9 lata 2 miesiąc temu #7670

• DEADMAN
  • DEADMAN Avatar
  • Wylogowany
  • Gold Boarder
  • Gold Boarder
Chwila chwila. Nigdy nie powiedzialem ze widze jako nastepce Kafarskiego Kubickiego. Powiedzialem ze ja pamietam go bardziej jako czlowieka utozsamiajacego sie z kibicami. Jesien bo chyba chodzilo ci o jesien nie o wiosne zeszlego sezonu byla dobra dla Lechii bo byl korzystny terminarz. Z czolowka ligi przegralismy wszystko co bylo mozliwe (podajrze 1pkt z Lechem u nas), wygrywalismy ze sreniakami i slabymi. Wiosna jaka byla wszyscy pamietam. Bylismy najgorszym zespolem w lidze. Dlatego uwazam ze mimo iz ma jakas koncepcje nie ma autorytetu. Wracajac do Kubickiego to orientuje sie tylko tyle ze jego podstawowa metoda dzialania byl krzyk. I na dluzsza mete krzykiem nie da rady zbudowac sie dyscypliny zespolu.
Mr. BAD ASS

SUCK IT!!!

Tomasz Kafarski 9 lata 2 miesiąc temu #7681

• gleaves
  • gleaves Avatar
  • Wylogowany
  • Gold Boarder
  • Gold Boarder
A po co trener ma się utożsamiać z kibicami? On jest takim samym pracownikiem zespołu jak piłkarze. On ma wykonać dobrą robotę i tyle. Wolę trenera który potrafi coś pokazać "na boisku" niż ciągle się podlizywać kibicom.
Kibic powinien przede wszystkim nie szkodzić klubowi. Powinien pomóc. Możecie się zgodzić albo nie, ale ten cały protest to jest jakieś nieporozumienie. Kompletnie nie rozumiem sensu tych "postulatów". Ja to w sumie odczytuję jako walkę o zbyt drogie bilety i o wpływ kibiców na dobór zawodników i trenera. Denerwuje mnie na przykład brak dopingu na stadionie. I co to ma pokazać? Zarząd i tak ma to w d... Ich bardziej interesuje żeby ludzie przychodzili na mecze a czy jest doping czy nie - nieważne. Być może też, że ja np czegoś nie wiem. Więc jeśli ten protest przyniósł coś pożytecznego to niech mnie ktoś oświeci, bo ja chwilowo widzę, że jedyne zyski są takie, że była cisza na stadionie i zdobyliśmy 4pkt zamiast 9pkt u nas.

No ale mam nadzieję, że na meczu z cracovią będzie doping. Bo jeśli będzie cisza i Lechia ten mecz przegra, to znów kibice będą Niewinni a zwolnić trzeba będzie trenera. Oto polska rzeczywistość klubowa. Na zachodzie takie zachowania są nie do pomyślenia.

Tomasz Kafarski 9 lata 2 miesiąc temu #7692

• Wanciak
  • Wanciak Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Moderator
  • Moderator

Wolę trenera który potrafi coś pokazać "na boisku" niż ciągle się podlizywać kibicom.
Kibic powinien przede wszystkim nie szkodzić klubowi. Powinien pomóc.

Amen.

Tomasz Kafarski 9 lata 2 miesiąc temu #7712

• DEADMAN
  • DEADMAN Avatar
  • Wylogowany
  • Gold Boarder
  • Gold Boarder

gleaves napisał: A po co trener ma się utożsamiać z kibicami? On jest takim samym pracownikiem zespołu jak piłkarze. On ma wykonać dobrą robotę i tyle. Wolę trenera który potrafi coś pokazać "na boisku" niż ciągle się podlizywać kibicom.
Kibic powinien przede wszystkim nie szkodzić klubowi. Powinien pomóc. Możecie się zgodzić albo nie, ale ten cały protest to jest jakieś nieporozumienie. Kompletnie nie rozumiem sensu tych "postulatów". Ja to w sumie odczytuję jako walkę o zbyt drogie bilety i o wpływ kibiców na dobór zawodników i trenera. Denerwuje mnie na przykład brak dopingu na stadionie. I co to ma pokazać? Zarząd i tak ma to w d... Ich bardziej interesuje żeby ludzie przychodzili na mecze a czy jest doping czy nie - nieważne. Być może też, że ja np czegoś nie wiem. Więc jeśli ten protest przyniósł coś pożytecznego to niech mnie ktoś oświeci, bo ja chwilowo widzę, że jedyne zyski są takie, że była cisza na stadionie i zdobyliśmy 4pkt zamiast 9pkt u nas.

No ale mam nadzieję, że na meczu z cracovią będzie doping. Bo jeśli będzie cisza i Lechia ten mecz przegra, to znów kibice będą Niewinni a zwolnić trzeba będzie trenera. Oto polska rzeczywistość klubowa. Na zachodzie takie zachowania są nie do pomyślenia.

Wlasnie dlatego nie powinienes gadac takich durnych rzeczy! Dla ciebie mecz ogranicza sie do przyjscia pospiewania i pojscia do domu! Dla mnie to koniec tematu.

KAZDY NASTEPNY POST NIE NA TEMAT ZAKONCZY SIE USUNIECIEM I ODPOWIEDNIA NAGRODA. :)
Mr. BAD ASS

SUCK IT!!!

Tomasz Kafarski 9 lata 2 miesiąc temu #7723

• Wanciak
  • Wanciak Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Moderator
  • Moderator

DEADMAN napisał: Pamietam tez ze tamten trener utrzosamial sie z kibicami ktorzy jezdzili za Lechia na drugi koniec Polski.

Mówisz - masz :

Zwycięstwo chciałbym zadedykować kibicom Lechii – powiedział po meczu Tomasz Kafarski. – Dzisiejszy mecz to przykład, że z dopingiem, zwłaszcza w trudnych momentach gra się łatwiej.

Tomasz Kafarski 9 lata 2 miesiąc temu #7980

• Wanciak
  • Wanciak Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Moderator
  • Moderator
i po raz kolejny Kafarski dla kibicow :)

- Było to niecodzienne spotkanie. Nie zawsze bowiem strzela się w Ekstraklasie pięć goli – podsumował występ swojego zespołu trener Tomasz Kafarski. – Mało tego mogę nawet powiedzieć, że nasza dzisiejsza skuteczność nie była wymarzona. Podobać mogła się natomiast nasza gra. Można śmiało stwierdzić, że dzisiejsze 90 minut to swoista reklama Lechii Gdańsk. Zwycięstwo po raz kolejny dedykuję kibicom z wiarą, że na kolejnych meczach w Gdańsku będzie ich dwa razy więcej niż dzisiaj.

Tomasz Kafarski 9 lata 2 miesiąc temu #8081

• DEADMAN
  • DEADMAN Avatar
  • Wylogowany
  • Gold Boarder
  • Gold Boarder
I o to dlaczego nie lubie Żoze jako trenera:

"- Jesteśmy na dobrej drodze ku temu, żeby wywieźć z Łazienkowskiej przynajmniej jeden punkt."

Co to za trener ktory jedzie przynejmniej po 1 pkt on tam po zwyciestwo ma jechac a nie asekuracyjnie przynajmniej po 1 pkt
Mr. BAD ASS

SUCK IT!!!

Tomasz Kafarski 9 lata 2 miesiąc temu #8087

• e-migrant_LGFCE
  • e-migrant_LGFCE Avatar
  • Wylogowany
  • Platinum Boarder
  • Platinum Boarder

DEADMAN napisał: I o to dlaczego nie lubie Żoze jako trenera:

"- Jesteśmy na dobrej drodze ku temu, żeby wywieźć z Łazienkowskiej przynajmniej jeden punkt."

Co to za trener ktory jedzie przynejmniej po 1 pkt on tam po zwyciestwo ma jechac a nie asekuracyjnie przynajmniej po 1 pkt

A nie skumałeś, że mówi tak, aby Legia myślała choćby do podania oficjalnych składów i ustawienia, że Kafar ma do nich taki respekt i boi się przegrać, że ustawi zespół defensywnie na grę z kontry lub na remis? A on wyjdzie ofensywnie i ich powali atakiem pozycyjnym. Ach jakiż piękny był czwarty gol w meczu z Górnikiem... Buzała - Lukjanovs - Deleu - Lukjanovs - Traore - GOOOOOOOOOOOOOL! Jak w szkółce piłkarskiej.

Myślę że Kafara trzeba za czyny, a nie za słowa oceniać, bo intencje na pewno ma inne, niż powiedział w trakcie tej konferencji prasowej.

Tomasz Kafarski 9 lata 2 miesiąc temu #8091

• DEADMAN
  • DEADMAN Avatar
  • Wylogowany
  • Gold Boarder
  • Gold Boarder
Oby ;)Mnie on wciaz nie przekonuje. Nigdy nie zapomne mu PP. Chocby majstra ugral nie zapomne.
Mr. BAD ASS

SUCK IT!!!

Tomasz Kafarski 9 lata 2 miesiąc temu #8092

• gleaves
  • gleaves Avatar
  • Wylogowany
  • Gold Boarder
  • Gold Boarder

e-migrant napisał: Myślę że Kafara trzeba za czyny, a nie za słowa oceniać, bo intencje na pewno ma inne, niż powiedział w trakcie tej konferencji prasowej.

Amen.

Wolę, żeby trener wypowiadał się asekuracyjnie i zdobywał jak najlepsze wyniki, a nie żeby ciągle kozaczył na konferencjach i przegrywał. A tekst, że jedziemy PRZYNAJMNIEJ po punkt oznacza, że jest pewien nie przegrania meczu i myśli jednak o zwyciestwie /powiedział, że "przynajmniej" przecież/. A to jest najważniejsze.

DEADMAN napisał: Oby ;)Mnie on wciaz nie przekonuje. Nigdy nie zapomne mu PP. Chocby majstra ugral nie zapomne.

No z tym PP to jednak trzeba się zgodzić. Tego też mu raczej nie wybacze. Ale patrzmy w przyszłość. Kto patrzy w przeszłość, ten zawsze zostaje w tyle! :)