Już po raz szósty Stowarzyszenie Kibiców Lechii Gdańsk Biało Zielony Sopot organizuje turniej dla dzieci i młodzieży im. Tadeusza Duffeka.

Rozgrywki odbędą się 20 czerwca br. tak jak w ubiegłym roku – na boisku MOSIR Sopot przy ul. 23 Marca 95 w Sopocie. Jest to obiekt idealnie przystosowany do tego typu rozgrywek, gdyż posiada pełnowymiarową trawiastą murawę jak również boisko treningowe ze sztuczną nawierzchnią.

W turnieju wezmą udział uczniowie z trójmiejskich szkół podstawowych, gimnazjalnych oraz placówek wychowawczych. Wzorem lat ubiegłych turniej ten będzie miał charakter turnieju tzw. „dzikich drużyn”. Rozgrywki odbędą się w 2 kategoriach – kategoria młodsza do lat 13, oraz kategoria starsza do lat 16Zapisy odbywać się będą w dniu turnieju w godzinach 9-10 na stadionie. Na miejscu również zostanie przekazany regulamin oraz harmonogram rozgrywek. Dla wszystkich zawodników, którzy wezmą udział w turnieju zostały przygotowane cenne nagrody oraz coś ciepłego do zjedzenia!

20 czerwca, zapisy od 9 do 10. Boisko MOSIR Sopot ul. 23 Marca 95. Zapraszamy!!!

Zapraszamy wszystkich do przyjścia i dopingowania młodych piłkarzy, w planach wspólny grill i integracja!
Sponsorzy: Volley Sport, Pizzeria Margarita oraz firma AKTS
Współorganizatorzy: MOSIR SopotFundacja Obudź NadziejęTowarzystwo Sportowe Kamionka.
Patronat: Lwy PółnocyRadny Miasta Sopot – Wieczysław AugustyniakLechia.net.
Turniej jest współfinansowany ze środków miasta Sopot.

lechia.net

Źródło: BZ Sopot

O AUTORZE
DarioB
Author: DarioB
Badacz Historii Lechii
Z portalem Lechia.net związany od 2003 roku. Wcześniej głównie foto, obecnie archiwa oraz badanie historii Lechii Gdańsk.
Ostatnio napisane przez autora