"Udany rewanż Lechii na Legii", "Skorża już chyba się nie uratuje", "Pierwszy raz w Gdańsku od 1958 roku!" to tylko niektóry z tytułów komentarzy po meczu z Legią Warszawa. Zapraszam na przegląd prasy.

Sports.pl: "Skorża już chyba się nie uratuje"

Wystarczyły trzy dni by nic nie zostało z efektownej wygranej 4:0 Legii nad Lechią w Pucharze Polski. W rewanżu, tym razem ligowym, gdańszczanie pokonali drużynę Macieja Skorży 2:1, znów zawieszając czarne chmury nad trenerem legionistów...[więcej]

Sport.pl: "Lechia zrewanżowała się Legii za Puchar Polski"

Lechia pierwsza straciła bramkę, ale po trafieniach Abdou Traore i Ivansa Lukjanovsa pokonała Legię Warszawa 2:1, rewanżując się tym samym za porażkę w półfinale Pucharu Polski...[więcej]

Trójmiasto.pl: "Pierwszy raz w Gdańsku od 1958 roku!"

Piłkarze Lechii przerwali fatalną passę siedmiu meczów bez zwycięstwa i pięciu bez zdobytego gola. W trzecim tej wiosny meczu z Legią gdańszczanie nie załamali się, choć mieli do tego prawo po golu samobójczym z siódmej minuty, a podążyli do pierwszej od 1958 roku wygranej nad stołeczną drużyną w Gdańsku. Biało-zieloni nie tylko wygrali 2:1 (1:1), ale uczynili to w bardzo dobrym stylu...[więcej]

Wp.pl: "Udany rewanż Lechii na Legii"

W meczu 23. kolejki Ekstraklasy Lechia Gdańsk pokonała na własnym boisku warszawską Legię 2:1 (1:1). Tym samym piłkarze z Gdańska zrewanżowali się "Wojskowym za wysoką porażkę w rozgrywkach Pucharu Polski i przynajmniej na kilka godzin awansowali na trzecie miejsce w ligowej tabeli...[więcej]

SportoweFakty.pl: "Mocne przełamanie biało-zielonych"

Lechia Gdańsk po bramkach zdobytych przez Traore i Lukjanovsa przełamała się i pokonała Legię Warszawa 2:1. Gdańszczanie szczególnie dobrze zagrali w drugiej połowie, gdzie przeprowadzili wiele efektownych akcji i nie dali wydrzeć sobie zwycięstwa...[więcej]

Źródło: własne