Jak co roku w dniu 21 października obchodzimy kolejną rocznicę śmierci Tadeusza ,Duffa' Duffeka.

Jest to dzień, w którym również chcielibyśmy pomyśleć i wspomnieć o wszystkich kibicach, którzy odeszli do Sektora Niebo.

Sektor NIEBO

Tradycyjnie już zapraszamy na Mszę świętą w intencji zmarłych kibiców Lechii do tak ważnego dla nas miejsca, które obok stadionu przy ul. Traugutta było jednym z Bastionów Wolności tj. do Kościoła Św Brygidy ul. Profesorka 17 w najbliższą sobotę przed meczem Lechii z Lechem w dniu 21 października o godzinie 18:30.

Mszę świętą odprawią: proboszcz parafii Ks Ludwik Kowalski, kapelan Lechii Jędrzej Orłowski oraz kapelan kibiców Ks Jarosław Wąsowicz.

Wszystkich tych dla których "Duffo" był bliski zapraszamy na spotkanie oraz modlitwę przy jego grobie tego samego dnia tj. dniu 21.10.2017 o godzinie 16:00.

Kibice Lechii Gdańsk

Dufo w Sektorze Niebo

Wspomnienia

W Sektorze Niebo jest miejsce dla każdego zmarłego kibica Lechii Gdańsk. Piszcie do nas (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.) jeżeli jakiejś osoby brakuje lub dane, które posiadamy są błędne lub niekompletne.
Znaliście bardzo dobrze zmarłego? A może po prostu kojarzycie go z meczów? Nie czekajcie na innych tylko przysyłajcie do nas osobiste wspomnienia i zdjęcia a my dodamy je na stronę by każdy ze zmarłych był godnie uwieczniony.

O AUTORZE
DarioB
Author: DarioB
Badacz Historii Lechii
Z portalem Lechia.net związany od 2003 roku. Wcześniej głównie foto, obecnie archiwa oraz badanie historii Lechii Gdańsk.
Ostatnio napisane przez autora