Równo 7 lat temu prowadziliśmy akcję pomocy dla Pawła Wyglądały.

Odało się wtedy zebrać blisko 16 tysięcy złotych, co jak na mozliwości kibiców jest wielkim osiągnięciem

Pomoc dla Pawła - szczegóły akcji

Akcja charytatywna Lechia.net zakończona pełnym sukcesem

Paweł stale potrzebuje pomoc, dlatego też przyłączamy się do apelu o ponowne wsparcie finansowe. Szczegóły prezentujemy poniżej.

Witamy Wszystkich!
Nasz kolega Paweł, wierny kibic Lechii oraz patriota, 15 lat temu zachorował na posocznicę. Choroba ta spowodowała popalenie nerwów ruchowych i przez to Paweł może ruszać tylko głową.

Przez ostatnie 3 lata ani razu nie wyszedł z domu. Z tego powodu kibice Lechii Gdańsk, klub motocyklowy Bad Company oraz Brygada Pomorska ONR postanowiły zorganizować zbiórkę dla Pawła. Paweł może się poruszać jedynie na wózku i na co dzień opiekuje się nim jego mama. Żeby Paweł mógł wyjść z domu, potrzebny jest zakup akumulatorów do wózka oraz remont windy. Winda wychodzi z jego pokoju na podwórko i obsługiwana jest ręcznie. Mamie Pawła jest bardzo ciężko obsługiwać ten cały mechanizm, dlatego winda wymaga zamontowania silnika lub przynajmniej remontu by poprawić funkcjonowanie całego urządzenia.

Prosimy o pomoc by nasz kolega mógł w końcu wyjść z domu, pójść na mecz Lechii, odwiedzić Śródmieście Gdańska czy po prostu zacząć żyć poza swoim pokojem. Wyżej wymienione środowiska zobowiązują się zapewnić pomoc przy wychodzeniu Pawła z domu, transport oraz opiekę.

Paweł co 2 dni wymaga opieki rehabilitanta, co rocznie daje ok. 180 wizyt. Bezpłatnie gwarantowane ma 60 wizyt rocznie, dlatego pozostałe 120 musi dodatkowo opłacać.

Prosimy szczególnie o pomoc finansową, gdyż pieniądze są tutaj niezbędne by Paweł mógł zacząć znów funkcjonować poza domem.

Konto akcji

Wpłaty prosimy składać na konto mamy Pawła:
Bank Polski S.A
Grażyna Wyglądała
50 1020 5558 1111 1456 9890 0015
Z dopiskiem : dla Pawła
Lub na Paypala (możliwość wpłaty również spoza Polski) : https://www.paypal.me/dlapawla
Z góry wszystkim dziękujemy!!!

O AUTORZE
DarioB
Author: DarioB
Badacz Historii Lechii
Z portalem Lechia.net związany od 2003 roku. Wcześniej głównie foto, obecnie archiwa oraz badanie historii Lechii Gdańsk.
Ostatnio napisane przez autora