Zapowiedź m.in. noworocznego meczu, w którym weźmie udział drużyna Old Bojów Lechii Gdańsk, organizowanym na bocznym boisku MOSiR w Gdańsku przy ul. Traugutta 29.

Pod znakiem okrągłych rocznic, swoje  piłkarskie pasje będą realizować  piłkarze amatorzy wywodzący się ze Spółdzielni Pracy Usług Wysokościowych "Świetlik".

Tradycyjnie 31 grudnia o godzinie 12.00 pożegnają stary rok, grając po raz trzydziesty (!), zespoły umownie nazwanych Starzy i Młodzi. W zeszłym roku Starzy wygrali po emocjonującym spotkaniu 6:5. Jak będzie w tej sylwestrowej potyczce, można się przekonać obserwując mecz, który odbędzie się na bocznym boisku MOSiR w Gdańsku przy ul. Traugutta 29.

{joomplucat:878 limit=6|columns=3}

Zobacz całą galerię

Dzień później na tym samym obiekcie  i o tej samej godzinie Nowy 2015 Rok przywitają po raz dziesiąty Oldboje Lechii Gdańsk oraz zespół amatorów/pasjonatów Samorządowcy i Przyjaciele. W dotychczasowych spotkaniach siedmiokrotnie wygrywali Lechiści, dwa razy rezultat był nierozstrzygnięty. Ciekawe czy i ten rok zacznie się doskonale dla Biało-Zielonych, którzy w poprzednim pojedynku wygrali aż 13:0 z zespołem, w którym tylko dwóch zawodników miało kontakt z zawodową piłką nożną.

{joomplucat:1359 limit=6|columns=3}

Zobacz więcej zdjęć

O AUTORZE
DarioB
Author: DarioBWebsite: https://www.dariob.net/
Redaktor Naczelny
Z portalem Lechia.net związany od 2003 roku. Wcześniej głównie foto, obecnie badanie historii Klubu.
Ostatnio napisane przez autora