×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 7227.

Przeczytajcie co o najbliższym meczu mają do powiedzenia nasi eksperci:

Marcin GałekMarcin Gałek (spiker Lechii) - Korona pękła w Krakowie i pytaniem środowego wieczoru jest to jak zareaguje na pierwszą wiosenna porażkę (Zawiszy taka reakcja wyszła fatalnie). Najważniejsze dla Biało - Zielonych aby nie dopuścić do meczu w stylu lubianym przez kielczan, tj. siłowo - zapaśniczym. Mecz niezwykle trudny do wytypowania - skoro muszę to... powiem, ze Lechia na pewno ukłuje rywala i nie przegra.

 

Andrzej KowalczysAndrzej Kowalczys (organizator turniejów "Do przerwy 0:1") - W ostatniej kolejce rundy zasadniczej jeszcze wiele może się zdarzyć. Może ułatwi wyprawę po punkty, to że Korona wypadła z pierwszej ósemki. Miejmy nadzieję, że do zdrowia wróci Rafał Janicki. Gerson, Wawrzyniak oraz Wojtkowiak daje sporą gwarancję, że nie stracimy gola. A czy coś tam ustrzelimy? Pod nieobecność Colaka zagra z przodu Grzelu, a może Wiśnia. Obstawiam na tego pierwszego i zwycięstwo Lechii 1:0.

 

Wlodzimierz Machnikowski Włodzimierz Machnikowski (dziennikarz Radia Gdańsk) - Jeśli biało-zieloni zagrają tak jak w drugiej połowie meczu z Górnikiem Łęczna , wygrają. Tym bardziej, że Korona nie prezentuje ostatnio najwyższej formy. Kolejną przewagą Lechii powinna być motywacja. Dla pewności pozostania w czołowej ósemce trzeba wygrać. Pełna zdobycz dałaby przy okazji awans w okolice miejsc premiowanych udziałem w Lidze Europejskiej. Z kolei kielczanie po porażce w Krakowie wiedzą już na pewno, że żadna koronacja w tym sezonie nie będzie ich udziałem. Na przewagi Lechii składa się także “czynnik ludzki”. Na bokach obrony Wojtkowiak i Wawrzyniak potwierdzają reprezentacyjne kwalifikacje. W środku fajnie wygląda trójkąt – Borysiuk, Vranjes, Mila. Nazario i Makuszewski na na bokach także rozwijają skrzydła. Mimo braku Colaka na pewno będzie komu strzelać. Z drugiej strony przestrzegam przed hurra optymizmem, bo dobrze pamiętamy, że po zwycięstwie nad Legią był mecz we Wrocławiu ze Śląskiem. Liczę na stabilizację, jej dowodem będzie zwycięstwo w Kielcach..

 

Małgorzata Roman Małgorzata Roman (audytor finansowy) - Zwyciężając z Górnikiem Łęczna 2:0 zespół Lechii Gdańsk pokazał na co go stać. Sądzę, że podczas najbliższego spotkania z Koroną Kielce Lechia pokona przeciwnika i mecz zakończy się wynikiem 0:1.