Zapraszamy do przeczytania wypowiedzi pomeczowych piłkarzy.

Bruno Nazario

- Jestem niezmiernie szczęśliwy z tego, że udało mi się strzelić pierwszą bramkę dla Lechii. Tak to bywa w piłce, że czasem się strzela, a czasem nie. Najważniejsze jednak, że po tym spotkaniu możemy dopisać sobie trzy punkty.

- Pobiegłem po bramce do trenera, by podziękować mu za zaufanie, jakim mnie obdarzył. Trener we mnie wierzy, nawet kiedy nie grałem dobrze i nie strzelałem bramek. On buduje moją pewność siebie, dlatego cieszę się, że wreszcie mogłem mu się odwdzięczyć zdobytą bramką.

Raport meczowy [Lechia-Górnik Łęczna 2:0]

Stoja Vranjes

- Przed meczem ciążyła na nas duża presja po ostatnim meczu, dlatego to zwycięstwo jest dla nas tym bardziej cenne. W pierwszej połowie zagraliśmy naprawdę świetne zawody i mogliśmy strzelić więcej goli po naszych sytuacjach. Najważniejsze jest jednak to, że zgarnęliśmy trzy punkty i oczekujemy meczu z Koroną gdzie możemy zapewnić sobie pierwszą ósemkę. Nie kalkulujemy i jedziemy do Kielc z chęcią zgarnięcia pełnej puli. Co do bramki to uważam, że nie był to gol samobójczy. Oddałem celny strzał na bramkę gości po czym futbolówka wpadła do bramki, a obrońca nie zmienił znacząco toru jej lotu. Patrząc na cały mecz muszę przyznać, że zasłużyłem na tego gola. [śmiech]

Grzegorz Wojtkowiak

- Zrobiła się pewna reguła według której gdy Jakub Wawrzyniak był na boisku to Lechia wygrywa, aczkolwiek gdy jesteśmy na boisku to gra cała drużyna. Wszyscy wygrywamy i wszyscy przegrywamy. Goście nie oddali dzisiaj celnego strzału na bramkę, a my sami dwukrotnie znajdowaliśmy drogę do siatki chociaż uważam, że mogliśmy zdobyć dzisiaj więcej goli. Koncentrujemy się na tym żeby zdobywać bramki i wiedzieliśmy, że nie będzie to łatwe spotkanie. Górnik czekał na nas na własnej połowie i czekał na nasz błąd, aby wyjść z szybką kontrą. Dwa razy byli blisko, lecz wyłączyliśmy ich atuty i kontrolowaliśmy to spotkanie. Przed meczem w Kielcach wszystko zależy od nas. Doprowadziliśmy do takiej sytuacji, że końcowy sukces jest w naszych rękach. Jedziemy do Kielc żeby przypieczętować swój udział w pierwszej ósemce.

O AUTORZE
DarioB
Author: DarioBWebsite: https://www.dariob.net/
Redaktor Naczelny
Z portalem Lechia.net związany od 2003 roku. Wcześniej głównie foto, obecnie badanie historii Klubu.
Ostatnio napisane przez autora