Sektor niebo

Tomasz Proszowski (25 listopada 1975 - 6 marca 2020)

Serduszko moje najdroższe. Dzięki tobie zaczęłam chodzić na mecze Lechii Gdańsk. Pierwszy mecz, na który mnie zabrałeś był z Pogonią Szczecin i miałam z początku mieszane odczucia, gdyż teraz kibicuję BIAŁO-ZIELONYM, ale wcześniej mieszkałam blisko Szczecina. Po drugiej stronie stadionu byli moi znajomi z mojej miejscowości, gdzie wcześniej mieszkałam, ale po chwili twardo kibicowałam BKS LECHIA GDAŃSK!! i wygraliśmy. Dziękuję bardzo serduszko moje najdroższe.

Ewelina

 

 

Wspomnienia

W Sektorze Niebo jest miejsce dla każdego zmarłego kibica Lechii Gdańsk. Piszcie do nas (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.) jeżeli jakiejś osoby brakuje lub dane, które posiadamy są błędne lub niekompletne.
Znaliście bardzo dobrze zmarłego? A może po prostu kojarzycie go z meczów? Nie czekajcie na innych tylko przysyłajcie do nas osobiste wspomnienia i zdjęcia a my dodamy je na stronę by każdy ze zmarłych był godnie uwieczniony.

O AUTORZE
DarioB
Author: DarioB
Badacz Historii Lechii
Z portalem Lechia.net związany od 2003 roku. Wcześniej głównie foto, obecnie archiwa oraz badanie historii Lechii Gdańsk.
Ostatnio napisane przez autora