Sektor niebo

Remigiusz Hess (3 września 1976 - 21 grudnia 2019)

Zmarł mój ukochany partner, wierny kibic Lechii od lat 90 po kres swych dni. Uczestniczył w meczach na zielonej trybunie, a także jeździł na wyjazdy. Na pierwszy mecz poszedł sam w wieku 16 lat, z potrzeby serca jak mówił. Remi zawsze powtarzał, że kocha Lechię ponad wszystko i z dumą odpalał race w imieniu tych, którzy zasiedli w sektorze Niebo. Posiadał kolekcję szalików, o których mówił "w historię tego szalika i tak mi nie uwierzysz". Zarażał miłością do Lechii, którą traktował jak rodzinę, wspólnotę i świątynię.

Mój ukochany Remi Hess

Ola

Wspomnienia

W Sektorze Niebo jest miejsce dla każdego zmarłego kibica Lechii Gdańsk. Piszcie do nas (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.) jeżeli jakiejś osoby brakuje lub dane, które posiadamy są błędne lub niekompletne.
Znaliście bardzo dobrze zmarłego? A może po prostu kojarzycie go z meczów? Nie czekajcie na innych tylko przysyłajcie do nas osobiste wspomnienia i zdjęcia a my dodamy je na stronę by każdy ze zmarłych był godnie uwieczniony.

O AUTORZE
DarioB
Author: DarioB
Badacz Historii Lechii
Z portalem Lechia.net związany od 2003 roku. Wcześniej głównie foto, obecnie archiwa oraz badanie historii Lechii Gdańsk.
Ostatnio napisane przez autora