Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1
  • 2
  • 3

Ankieta:Dla czego nie pojechałeś na mecz Lechii ?

nie jeżdżę w ogóle
13 10.1%
za drogo
42 32.6%
byłem w szkole/pracy
41 31.8%
boję się zadymy
8 6.2%
nie starczyło biletów
3 2.3%
pojadę na Śląsk lub Wisłę
10 7.8%
mam chorobę lokomocyjną
1 0.8%
jeżdzę tylko specjalem
4 3.1%
nie lubię jazdy autokarem
7 5.4%
Łącznie oddanych głosów: 70 ( f4stcod3r, Najman, 1946, nygus, SkarszewiakLG ) Zobacz więcej
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą wziąć udział w tej ankiecie

TEMAT: Informacje o wyjazdach

Informacje o wyjazdach 9 lata 8 miesiąc temu #4821

• zegar
  • zegar Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Senior Boarder
  • Senior Boarder
  • Otrzymane podziękowania: 0
coraz mniej ludzi jeździ co potwierdzją statystyki Lwów. :o
co można zmienić by wsparcie dla Lechii było liczniejsze?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Informacje o wyjazdach 9 lata 8 miesiąc temu #4823

• SkarszewiakLG
  • SkarszewiakLG Avatar
  • Wylogowany
  • Fresh Boarder
  • Fresh Boarder
Nie każdego stać na wyjazdy. :|
Żyjemy Po To By Walczyć!
SKARSZEWIACY

Informacje o wyjazdach 9 lata 8 miesiąc temu #4824

• KrolikLG
  • KrolikLG Avatar
  • Wylogowany
  • Junior Boarder
  • Junior Boarder
to jest paranoja jest coraz gorzej ja nie bylem w Gliwicach bo praca nie chciał mi dac wolnego bo na Chorzów dał mi wczesniej wolne jest drogo ale dla prawdziwego fanatyka cena nie gra roli według mnie kto chce kto Kocha Lechie pojedzie za wszelką cene. Wiekszość jezdzi na wyjazdy zgodowe przedewszystkim zeby sie najebac i wogole a tak raz bym chciał wyjazd 500 głow np co bedzie do Białegostoku czy do Kielc i prowadzic doping przez cały mecz
NOWY DWÓR GDAŃSKI 100 % LECHIA

Informacje o wyjazdach 9 lata 8 miesiąc temu #4825

• Franco
  • Franco Avatar
  • Wylogowany
  • Fresh Boarder
  • Fresh Boarder
Jeżeli już to frekwencja a nie "frekfencja" ;)

Informacje o wyjazdach 9 lata 8 miesiąc temu #4826

• świerzak
  • świerzak Avatar
  • Wylogowany
  • Expert Boarder
  • Expert Boarder
Wg mnie to przez długość wyjazdu ( km ).No bo ostatnie wyjazdy to były Bytom,Chorzów i Gliwice-czyli Górny Śląsk.Jak będzie jakiś bliższy wyjazd ( nie wiem Warszawa już była.Może Białystok ew. Szczecin lub Łódź w pucharze ) to będzie więcej ludzi.Po za tym już nie patrze na derby listopadowe bo w sektorze gości będzie nadkomplet ludzi :DMyślę że potrzeba nam jakiegoś bliższego wyjazdu.
pzdr.
OLSZYNKA ZAWSZE BIAŁO-ZIELONA

Informacje o wyjazdach 9 lata 8 miesiąc temu #4827

• mT.LGFT
  • mT.LGFT Avatar
  • Wylogowany
  • Fresh Boarder
  • Fresh Boarder
Ja mam 17 lat i jestem uczniem . Nie pracuje, więc nie stać mnie aktualnie na taki wyjazd . Wiadomo jak się chce to się uzbiera , ale nie zawsze mam taką możliwość tym bardziej ostatnimi czasy.

Pzdr.

Informacje o wyjazdach 9 lata 8 miesiąc temu #4828

• KWTW
  • KWTW Avatar
  • Wylogowany
  • Platinum Boarder
  • Platinum Boarder
Co do cen to aż nie chce mi się to czytać wiele osób narzeka na ceny chodż są niemal takie same co 1/2/3 sezony temu ( nie licząc wyjazdy rejsowymi) a mimo tego Ci którzy jeżdżą ( i też narzekają ) stać na to żeby kupić 5/6 piw + wódkę i nie wiadomo jeszcze na co ... żeby tak chodź na 2 wyjazdy odpuścić sobie te napoje to byś miał prawie na następny wyjazd.

Co do wieku to nie żadna wymówka wiele razy widać nawet teraz że na wyjazdy jeżdżą także 16/17 latkowie.

Zauważyłem że frekwencja drastycznie spadła po zmianie środka transportu może tu tkwi problem :idea:Widać także że starsi kibice odpuścili sobie mecze wyjazdowe a szkoda... Bo to oni byli podporą dla młodszych i ich 'nauczycielami' kiedyś ...
Także tak patrzę się to ile osób jest zapisanych do LP a ile z nich jeździ nie wiem czy nie którzy są tam aby 'zaszpanować' czy co? Oczywiście nie chodzi mi o wszystkich lecz o niewielką część składu LP.

Druga sprawa to brak na wyjazdach ekipy sportowej ale to już nie temat na forum.
Zwycięstwo- to piękne słowo...
Dla którego umrzeć musi wielu....
Lecz warto jest polec

Informacje o wyjazdach 9 lata 8 miesiąc temu #4829

• Lechista_LEVY
  • Lechista_LEVY Avatar
  • Wylogowany
  • Gold Boarder
  • Gold Boarder
U mnie tak samo jak u mT.LGFT.... w wieku 17 lat te - załóżmy - 130 blaszek raczej ciężko uzbierać, biorąc pod uwagę fakt, że na same mecze Lechii trzeba nazbierać trochę kasy na przejazd.
"Jestem Polakiem – więc mam obowiązki polskie: są one tym większe i tym silniej się do nich poczuwam, im wyższy przedstawiam typ człowieka"

Chłopak i dziewczyna - normalna rodzina

Informacje o wyjazdach 9 lata 8 miesiąc temu #4830

• Sikokos
  • Sikokos Avatar
  • Wylogowany
  • Senior Boarder
  • Senior Boarder

świerzak napisał: Po za tym już nie patrze na derby listopadowe bo w sektorze gości będzie nadkomplet ludzi :D

Chyba sam nie wierzysz w to, co napisałeś :roll:. Jeszcze szkoda, że nie stwierdziłeś, że będzie nas tam co najmniej tysiąc :lol:. Po Twoim wpisie śmiem twierdzić, iż nie wiesz, jak wygląda "wyjazd" na mecze do Gdyni, a zwłaszcza szczegółowe "trzepanie" na wejściu.

Natomiast jeśli chodzi o sam temat, to na ostatnie dwa mecze na pewno wpływ miał piątkowy termin - wiadomo szkoła, praca, studia. Są czasem przypadki, że niestety nie da się urwać z tych miejsc, czego sam jestem najlepszym przykładem.
Jednak, czy byłoby nas tam znacznie więcej, gdyby mecze były w sobotę? Niestety śmiem wątpić, co pokazał bardzo prestiżowy, dla mnie przynajmniej, wyjazd do Bytomia. Myślę, że liczby nie przekroczyłyby 250 osób, co jest niewątpliwym problemem.
Faktem jest, że przeżywamy marazm wyjazdowy i musimy to zmienić wiosną (nie mówię tu o Śląsku i Wiśle, gdzie wiadomo, że pojedzie bardzo dużo osób).

Co do cen to aż nie chce mi się to czytać wiele osób narzeka na ceny chodż są niemal takie same co 1/2/3 sezony temu ( nie licząc wyjazdy rejsowymi)

Nie pozostaje mi nic, jak tylko się zgodzić z przedmówcą.
Wyjazd na Puchar Polski z Legią do Warszawy pokazał, że mimo ceny (100 jeśli mnie pamięć nie myli) oraz środowego terminu potrafimy pojechać w bardzo dobrej liczbie. I miejmy nadzieję, że udowodnimy to wiosną :!:
A jeśli chodzi o osoby, które wahają się, czy jeździć, to nie pozostaje mi nic, jak tylko do tego zachęcić. Każdy wyjazd to przygoda, po której zostaje masa wspomnień. Pojedziesz raz, będziesz chciał jeździć cały czas. Na samą myśl o jakimś wyjeździe przypominają się scenki, historie, które wzbudzają uśmiech na twarzy.
Wychowani na ziemiach Powiśla
F C D Z I E R Z G O Ń
Tylko Lechia w naszych myślach!

Informacje o wyjazdach 9 lata 8 miesiąc temu #4832

• MarYo!
  • MarYo! Avatar
  • Wylogowany
  • Fresh Boarder
  • Fresh Boarder
Witam!

Odnośnie wyjazdów, to ja osobiście bardzo chciałbym na takowe się łapać, ale niestety... Mam taką pracę, że mam siedmiodniowy tydzień pracy i dla mnie jest problemem zaliczyć wszystkie mecze u siebie a co dopiero gdzieś wyjechać, skoro wiadomo, że na to potrzeba poświęcić sporo czasu (dojazd, mecz, powrót). Tym bardziej, że mam kumpla, który jeździ i byłoby mi raxniej niz komuś, kto chciałby jechać a nie zna nikogo z wyjazdowiczów.

Mam nadzieję kiedyś zmienić pracę na taką od poniedziałku do piątku i wówczas mógłbym na pewno czasem wybrać się za Lechią w Polskę, ale w najbliższym czasie, niestety, musiałbym mieć fuksa aby do tego doszło. :(

Pozdrawiam.

Informacje o wyjazdach 9 lata 8 miesiąc temu #4834

• ArniGda
  • ArniGda Avatar
  • Wylogowany
  • Fresh Boarder
  • Fresh Boarder
Nie rozumiem dlaczego nie którzy tutaj próbują tłumaczyć się z tego że nie jeżdżą na wyjazdy?
Rozumiem każdemu jest ciężko ale ten temat powstał chyba po to żeby wspólnie wymyślić coś aby poprawić naszą frekwencję a nie tłumaczyć swoją nie obecność lub żalić się jak to każdemu jest ciężko.
Według mnie problemem którym odstrasza większość chętnych lub osób które jeździły ale zrezygnowały są koszta. Wiele osób z którymi rozmawiałem nie jest w stanie wybrać sie na tak kosztowny wyjazd, dlaczego nie można by jechać na wyjazd pociągiem rejsowym? Rozumiem że załatwienie specjala jest cenowo porównywalne do wyjazdu autokarem więc nawet o tym nie wspominam, bo jaki jest problem wybrać się pociągiem rejsowym? Oczywiście wszędzie nimi nie dojedziemy bezpośrednio ale zawsze istnieje możliwość przesiadki. gdybyśmy jednak zrezygnowali z "komfortu" podróżowania może by to wpłynęło na naszą wyjazdową ilość.

Informacje o wyjazdach 9 lata 8 miesiąc temu #4835

• KWTW
  • KWTW Avatar
  • Wylogowany
  • Platinum Boarder
  • Platinum Boarder
Jedną z przyczyn dlaczego nie jedziemy rejsowym to jak zauważyłeś niezbyt dogodny dojazd ( godziny itp ) a druga z przyczyn jak zapewne pamiętasz nasz ostatni wyjazd do Wodzisławia a raczej nie dojazd.
Zwycięstwo- to piękne słowo...
Dla którego umrzeć musi wielu....
Lecz warto jest polec

Informacje o wyjazdach 9 lata 8 miesiąc temu #4836

• Simek
  • Simek Avatar
  • Wylogowany
  • Expert Boarder
  • Expert Boarder
Z samej ankiety widać (mimo ze liczba glosow nie jest zbyt duza) jakie są dwa główne powody dla których ludzie nie jezdza tak intensywnie. Przypuszczam, ze gdyby mecze z Ruchem czy Piastem wypadly w sobote to frekwencja na tych meczach bylaby znacznie lepsza. Wiem to chociazby po sobie, bo przez to ze mecze byly w piatek ze wzgledu na to ze pracuje i nie mam mozliwosci wziecia wolnego juz w tym roku to niestety ale wyjazdy mi przepadly i tak to zaliczylem w tej rundzie jedynie wyjazd do Warszawy na Polonie i wspomogłem braci z Krakowa na meczu w Gdynii, a w Bytomiu nie bylem ze wzgledu na taki etap edukacji w szkole ze nie moge niestety zajec odpuscic.

Nie raz problem dla ktorego sie nie jezdzi jest na tyle mocny ze nie ma mozliwosci zeby go przeskoczyc.

To samo tyczy sie kosztow. Jesli ktos pracuje i nie ma wiekszych wydatkow to dla niego nie jest problemem wydac te 100+ zł raz na tydzien/dwa, problem pojawia sie gdy juz ktos ma rodzine na utrzymaniu, czy tez jest osobą ktora nie pracuje i nie ma mozliwosci podjecia pracy ze wzgledu chocby na to ze jest niepelnoletnia, a nie zawsze da rade skolowac tyle kasy by byc na kazdym wyjezdzie. Raz czy dwa mozna pozyczyc od znajomych, ale te kase trzeba tez zwrocic przeciez, a z nieba pieniadze nie spadaja.

Co do tego niedojazdu, to sporo osob odpuscilo wyjazdy z powodow blisko z tym wyjazdem zwiazanych

Informacje o wyjazdach 9 lata 8 miesiąc temu #4839

• ArniGda
  • ArniGda Avatar
  • Wylogowany
  • Fresh Boarder
  • Fresh Boarder
No i w tym momencie wracamy do punktu wyjścia.Skoro większość osób nie pojedzie na wyjazdu autokarowe z jasnych dla wszystkich przyczyn a wyjazdy pociągami rejsowymi nie będą organizowane to nasze liczby dalej będą mizerne.Przygody zdarzają się każdej ekipie więc tutaj nie powinniśmy zasłaniać sie wydarzeniami które miały miejsce w drodze do Wodzisławia bo nie my pierwsi nie ostatni, natomiast jeżeli nie będziemy próbować czegoś zmienić już teraz, aby w przyszłej rundzie jeździło nas więcej to jakoś nie widzę perspektyw nawet na przyszły sezon abyśmy reprezentowali sie godnymi liczbami na wyjazdach.

Informacje o wyjazdach 9 lata 8 miesiąc temu #4840

• Pablo
  • Pablo Avatar
  • Wylogowany
  • Gold Boarder
  • Gold Boarder
A wg mnie zarząd powinien dokładać na wyjazdy.
Przymorze w Biało-Zielonym Kolorze [/size]

Informacje o wyjazdach 9 lata 8 miesiąc temu #4841

• UżytkownikForum
  • UżytkownikForum Avatar
  • Wylogowany
  • Junior Boarder
  • Junior Boarder

Pablo napisał: A wg mnie zarząd powinien dokładać na wyjazdy.

Zadzwoń i im to powiedz, na pewno będą dokładać za te kary [25tyś w tym sezonie]. Jeśli się chcę to się uzbiera, wyjazd nie jest co tydzień, teraz macie czas bo wyjazdu szybko nie będzie - odkładajcie pieniądze, bo na wiosnę bardzo atrakcyjne wyjazdy. Pamiętajcie, wyjazd rzecz święta.

Informacje o wyjazdach 9 lata 8 miesiąc temu #4842

• KrolikLG
  • KrolikLG Avatar
  • Wylogowany
  • Junior Boarder
  • Junior Boarder
zgadzam się z tobą
NOWY DWÓR GDAŃSKI 100 % LECHIA

Informacje o wyjazdach 9 lata 8 miesiąc temu #4843

• UżytkownikForum
  • UżytkownikForum Avatar
  • Wylogowany
  • Junior Boarder
  • Junior Boarder
Przepraszam bo czegoś nie rozumiem ? Ludzie nie jeżdżą autokarami, bo im nie wygodnie ? Co za pierdolenie ! Jedziesz dla wygody, czy jedziesz kibicować swojemu Klubowi ? Klubowi, z którym się utożsamiasz ? Ogarnijcie się trochę. Wiele ekip jeździ autokarami i co ? Potrafią jeździć w godnych liczbach. Zachowujecie się jak kurwa święte krowy !

Informacje o wyjazdach 9 lata 7 miesiąc temu #5240

• Grublon_Gda
  • Grublon_Gda Avatar
  • Wylogowany
  • Fresh Boarder
  • Fresh Boarder
dużo ludzi nie jeździ zbyt często bo po prostu nie mają na to kasy . Wiele klubów z ekstraklasy dokłada do wyjazdów kibiców , lub stowarzyszenia mają sponsorów .. może i Lechia jak i Lwy Północy powinny nad tym pomyśleć ..

Informacje o wyjazdach 9 lata 7 miesiąc temu #5241

• dext3r
  • dext3r Avatar
  • Wylogowany
  • Gold Boarder
  • Gold Boarder

Grublon_Gda napisał: dużo ludzi nie jeździ zbyt często bo po prostu nie mają na to kasy . Wiele klubów z ekstraklasy dokłada do wyjazdów kibiców , lub stowarzyszenia mają sponsorów .. może i Lechia jak i Lwy Północy powinny nad tym pomyśleć ..

Tylko że jest konflikt pomiędzy zarządem (jezeli dobrze pamiętam ) a LP....zresztą....KMWTW

• Strona:
  • 1
  • 2
  • 3