2018/19 IV Liga, grupa: pomorska2018/19 IV Liga, grupa: pomorska

  Rezultaty kolejki - Kolejka 1 (04.08.2018 - 08.08.2018)
Tabela(e)

Pozycja   Zespół M Pkt Zw R P Br Br
1 bez zmian (1) Gryf Słupsk 12 31 10 1 1 32 10
2 bez zmian (2) Stolem Gniewino 13 26 8 2 3 41 20
3 bez zmian (3) GKS Przodkowo 13 26 8 2 3 29 13
4 bez zmian (4) Grom Nowy Staw 12 24 7 3 2 31 14
5 bez zmian (5) GOSRiT Luzino 12 23 7 2 3 20 14
6 bez zmian (6) Lechia II Gdańsk 12 23 7 2 3 28 17
7 bez zmian (7) Powiśle Dzierzgoń 12 21 6 3 3 22 18
8 bez zmian (8) Wda Lipusz 13 20 6 2 5 23 21
9 bez zmian (9) Arka II Gdynia 12 18 5 3 4 32 24
10 bez zmian (10) Jantar Ustka 12 16 5 1 6 20 36
11 bez zmian (11) GKS Kowale 12 14 4 2 6 17 16
12 bez zmian (12) Bytovia II Bytów 13 13 3 4 6 13 26
13 bez zmian (13) Jaguar Kokoszki 12 13 3 4 5 13 20
14 bez zmian (14) Gedania Gdańsk 12 11 3 2 7 18 27
15 bez zmian (15) Orkan Rumia 11 10 2 4 5 14 23
16 bez zmian (16) GKS Kolbudy 13 10 2 4 7 21 32
17 bez zmian (17) Kaszubia Kościerzyna 12 9 3 0 9 13 29
18 bez zmian (18) Anioły Garczegorze 12 8 1 5 6 7 21
19 bez zmian (19) Pogoń Lębork 12 7 1 4 7 11 24

Pozycja   Zespół M Pkt Zw R P Br Br
1 awans (2) Stolem Gniewino 7 16 5 1 1 21 7
2 spadek (1) Gryf Słupsk 6 15 5 0 1 20 6
3 awans (7) Powiśle Dzierzgoń 6 14 4 2 0 13 4
4 awans (6) Lechia II Gdańsk 7 14 4 2 1 14 7
5 spadek (3) GKS Przodkowo 6 13 4 1 1 17 6
6 awans (9) Arka II Gdynia 6 13 4 1 1 21 7
7 awans (10) Jantar Ustka 7 12 4 0 3 17 23
8 awans (12) Bytovia II Bytów 7 12 3 3 1 9 5
9 spadek (8) Wda Lipusz 7 12 4 0 3 15 14
10 spadek (5) GOSRiT Luzino 6 12 4 0 2 8 5
11 spadek (4) Grom Nowy Staw 5 11 3 2 0 14 4
12 spadek (11) GKS Kowale 7 11 3 2 2 15 10
13 bez zmian (13) Jaguar Kokoszki 6 9 2 3 1 8 8
14 awans (16) GKS Kolbudy 7 8 2 2 3 12 15
15 awans (18) Anioły Garczegorze 7 6 1 3 3 5 9
16 awans (19) Pogoń Lębork 5 5 1 2 2 7 9
17 spadek (14) Gedania Gdańsk 6 4 1 1 4 10 14
18 spadek (17) Kaszubia Kościerzyna 6 3 1 0 5 7 15
19 spadek (15) Orkan Rumia 2 0 0 0 2 0 4

Pozycja   Zespół M Pkt Zw R P Br Br
1 bez zmian (1) Gryf Słupsk 6 16 5 1 0 12 4
2 awans (3) GKS Przodkowo 7 13 4 1 2 12 7
3 awans (4) Grom Nowy Staw 7 13 4 1 2 17 10
4 awans (5) GOSRiT Luzino 6 11 3 2 1 12 9
5 spadek (2) Stolem Gniewino 6 10 3 1 2 20 13
6 awans (15) Orkan Rumia 9 10 2 4 3 14 19
7 spadek (6) Lechia II Gdańsk 5 9 3 0 2 14 10
8 bez zmian (8) Wda Lipusz 6 8 2 2 2 8 7
9 spadek (7) Powiśle Dzierzgoń 6 7 2 1 3 9 14
10 awans (14) Gedania Gdańsk 6 7 2 1 3 8 13
11 awans (17) Kaszubia Kościerzyna 6 6 2 0 4 6 14
12 spadek (9) Arka II Gdynia 6 5 1 2 3 11 17
13 bez zmian (13) Jaguar Kokoszki 6 4 1 1 4 5 12
14 spadek (10) Jantar Ustka 5 4 1 1 3 3 13
15 spadek (11) GKS Kowale 5 3 1 0 4 2 6
16 awans (18) Anioły Garczegorze 5 2 0 2 3 2 12
17 spadek (16) GKS Kolbudy 6 2 0 2 4 9 17
18 awans (19) Pogoń Lębork 7 2 0 2 5 4 15
19 spadek (12) Bytovia II Bytów 6 1 0 1 5 4 21


  Awans do III Ligi    Spadek do V Ligi 

M = Rozegrane Pkt = Punkty Zw = Zwy. R = Remisy P = Przegr. Br = Br. zdobyte Br = Br. stracone