Jeden z nas, kibiców Lechii Gdańsk, jeszcze nie tak dawno przeżywał wspólnie z nami wszystkimi emocje związane z finałem Totolotek Pucharu Polski. Niestety miesiąc temu Patryk w wypadku auta stracił rękę. Ma szansę normalnie funkcjonować, ale jak zawsze w takiej sytuacji potrzebne jest wsparcie finansowe. Zachęcamy do pomocy.

Nazywam się Patryk, mam 28 lat. 02.06.2019 kierowca auta, którym się poruszaliśmy, uderzył w drzewo. W wypadku moja miednica oraz biodro uległy złamaniu, oraz straciłem prawą rękę. Teraz, żeby móc wrócić, chociaż częściowo, do dawnej sprawności potrzebuje długich rehabilitacji i przede wszystkim protezy. Prowadzę sportowy tryb życia, od jeżdżenia na mecze po granie w piłkę, w siatkę oraz wiele innych dyscyplin. Na długo przed wypadkiem ćwiczyłem na siłowni i ciężko jest mi wyobrazić sobie, że już nigdy nie będę mógł wykonywać tych oraz innych prostych codziennych czynności. Jednak dzięki Waszej pomocy będę w stanie zakupić protezę i codzienność przestanie być dla mnie wyzwaniem :)

Cała zebrana kwota zostanie przelana na konto fundacji siepomaga.pl (do aktywacji profilu potrzebny jest kosztorys wykonania protezy), gdzie będziemy kontynuować zbiórkę. Zbierana kwota najprawdopodobniej ulegnie zmianie.

O AUTORZE
DarioB
Author: DarioB
Badacz Historii Lechii
Z portalem Lechia.net związany od 2003 roku. Wcześniej głównie foto, obecnie archiwa oraz badanie historii Lechii Gdańsk.
Ostatnio napisane przez autora