Jeden z bardziej aktywnych Kibiców Lechii Gdańsk w latach 90'tych zmaga się obecnie z ogromnymi kłopotami zdrowotnymi. Liczymy na Wasz odzew bo wsparcie finansowe jest mu obecnie bardzo potrzebne.

W serwisie pomagam.pl prowadzona jest obecnie zbiórka funduszy zatem każdy może pomóc. Poniżej publikujemy apel rodziny.

Zdzisław jest przyjacielem naszej rodziny ma dopiero 42 lata kochającą żonę i córeczkę. Kilka miesięcy temu zdiagnozowano u niego złośliwy nowotwór żołądka z przerzutami na wlot do klatki piersiowej i węzły pachowe obustronnie. Guz nie operacyjny. Od tego dnia rozpoczyna się długotrwały proces walki o zdrowie  i życie.

Po dotychczasowych konsultacjach lekarze proponują leczenie paliatywne. Kontynuacja leczenia jest dla niego jedyną szansą na lepsze życie. Niestety koszty leczenia są bardzo wysokie i przekraczają możliwości rodziny.

Dlatego zwracam się z ogromną prośbą o pomoc. Każda złotówka ma ogromne znaczenie i za każdą złotówkę będziemy bardzo wdzięczni.

Jeśli w życiu wszystko wraca, i jeśli dobro wraca, to wiem że Zdzisiu nie zostanie w tej walce sam.

Cała Lechia Zawsze Razem!!
O AUTORZE
DarioB
Author: DarioB
Badacz Historii Lechii
Z portalem Lechia.net związany od 2003 roku. Wcześniej głównie foto, obecnie archiwa oraz badanie historii Lechii Gdańsk.
Ostatnio napisane przez autora