7 października na stadionie przy ul. Traugutta 29 odbędzie się DERBOWY mecz IV ligi pomiędzy Lechią U-23, a Arką II Gdynia. Poniżej znajdziecie wszystkie najważniejsze informacje dotyczące meczu.

Mecz derbowy odbędzie się w ramach 12 kolejki IV ligi 7 października o godz. 11:00 na płycie głównej stadionu przy ul Traugutta.

Spotkanie będzie biletowane. Wejściówki w cenie 10 zł są do nabycia do soboty w FanStore Lechii Gdańsk na Stadionie Energa (w godz. 10-18) oraz w niedzielę przed meczem od godz. 10 w kasach stadionu przy ul. Traugutta (pod warunkiem ich dostępności).

Na ten przed Klub przewidział 999 biletów na trybuny Z1, Z2, Z3, C2 i S2. Otwarcie bram o godz. 10, wejście przez bramę nr 1 (tzw. Brama Cerkiew).

Biało-Zieloni po jedenastu kolejkach zajmują szóste miejsce z dorobkiem 20 punktów. Z kolei Arka II Gdynia ma 15 punktów. Liderem IV ligi jest Gryf Słupsk z 28 oczkami. W ostatnich trzech meczach gdańszczanie wygrali 4:1 z Kaszubią Kościerzyna, zremisowali 1:1 z Jantarem Ustka i wygrali 2:1 z Aniołami Garczegorze. Z kolei gdynianie wygrali 2:0 z Jaguarem Kokoszki, przegrali 5:1 z GKS Przodkowo oraz zremisowali 3:3 z GKS Kolbudy.

źródło: lechia.pl / własne

O AUTORZE
DarioB
Author: DarioBWebsite: https://www.dariob.net/
Redaktor Naczelny
Z portalem Lechia.net związany od 2003 roku. Wcześniej głównie foto, obecnie badanie historii Klubu.
Ostatnio napisane przez autora