×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 3610.

To musi być wygrana! Przed nami mecz w Bydgoszczy. Zobacz jak typują nasi eksperci:

sylwia zapisekSylwia Zapisek  (Prezes Stowarzyszenia Kibiców Niepełnosprawnych im. Dawida Zapisek):

Liczę na wygraną Lechii. Mam nadzieję, że w Bydgoszczy pokażą na co ich stać. Nie obstawiam konkretnego wyniku - tylko trzy punkty dla nas.

 

 

 

lechiaBłażej Słowikowski (Były rzecznik prasowy Lechii):

Ciężko napisać coś pozytywnego o walce bokserskiej gdy zawodnik po raz drugi był liczony... może poza tym, że to jest ten moment gdzie nie ma już za wiele do stracenia. Na chwilę obecną największy potencjał zespołu tkwi w formacji pomocy. W ataku też nie jest źle i warto o tym pamiętać jadąc do Bydgoszczy. Jeżeli celem postawionym przed zespołem będzie odniesienie zwycięstwa to uda się je osiągnąć i będzie 2:1 dla Lechii.

 

lechiaPiotr Chistowski (redaktor Lechia.net):

Zawisza to rywal chyba dla Lechii dobry na tym etapie. Po ostatnim spotkaniu zaczynam być pesymistą. Nigdy nie byłem zwolennikiem hurtowego kupowania, bo rzadko kiedy przynosi to dobre rezultaty. Mimo to mam nadzieję. Jako kibic, obserwator i dziennikarz. Zwycięstwo albo teraz, albo już do końca rundy za różowo nie będzie.

 

 

 

lechiaPaweł Kapsa (Były bramkarz Lechii Gdańsk):

Idealny mecz na przełamanie i na pokazanie, że kryzys jest już za nami. Lechia to lepszy zespół. Co do tego nie mam wątpliwości ale musi w końcu wykrystalizować 13-14 piłkarzy do grania jeśli chce w końcu osiagąć dobre rezultat. Wszyscy wiemy, że kadra zespołu jest szeroka, ale nie ma szans zbudować kolektywu i zgrać poszczególnych formacji ciągle rotując składem.Stawiam na zwycięstwo nie zagrożone od początku do końca.