Mecz przyjaźni Wisła - Lechia. Zobacz jak typują nasi eksperci:

sylwia zapisekSylwia Zapisek  (Prezes Stowarzyszenia Kibiców Niepełnosprawnych im. Dawida Zapisek):

2-1 dla Wisły.Niestety ostatni mecz z Lechem obnażył nasze niedoskonałości,czyli obrona do naprawy.

 

 

 

 

lechiaAndrzej Kowalczys (organizator turniejów "Do przerwy 0:1"):

Czy wyprawa do Krakowa zakończy się zwycięstwem Biało-zielonych? Mam nadzieję, że portugalski trener rzeczywiście nastroi gdański team optymizmem i skutecznym atakiem. W meczu z Poznaniakami, tak nie było. Zagraliśmy w drugiej połowie bojaźliwie, wręcz panicznie. Tak nie przystoi zespołowi z aspiracjami na miejsce w pierwszej trójce. Nawet jak się gra w dziesiątkę. Ten mecz był do wygrania. Mam nadzieję, że ten niedzielny wieczór będzie zwycięski. Lechio - tylko zwycięstwo.

 

lechiaPaweł Kapsa (Były bramkarz Lechii):

Zapowiada sie bardzo ciekawy mecz, ponieważ zarówno Lechia i Wisla grają ofensywną piłkę.Lechiści po ostatniej domowej porażce muszą pokazać charakter i sprostać pokładanych w nich nadziejach, w przeciwnym razie z mocno napompowanego balona zacznie schodzić powietrze. Ciekawi mnie równiez jak na postawę na boisku wpłyną roszady i przesunięcia miedzy jednym, a drugim zespołem. Ja tym meczu przyjaźni typuję remis 2-2.

 

lechiaPaweł Marszałkowski (redaktor naczelny serwisu FootBar.pl):

O tym, że Danijel Aleksić w piłkę grać potrafi, wiedzą wszyscy ci, którzy widzieli go na boisku. Ci, którzy nie widzieli, przekonają się o tym już podczas meczu z Wisłą Kraków. Lechia pokona zespół "Białej Gwiazdy", a wracający z banicji Serb, wpisze się na listę strzelców. Wisła - Lechia 0:1