lechia

Paweł Janas to z jednej strony motywator, a z drugiej fachowiec o odpowiednim formacie, osobowości i wiedzy – uważa prezes gdańskiej Lechii, Maciej Turnowiecki.

- Nawiązanie współpracy z Pawłem Janasem jest bardzo ważnym wydarzeniem dla naszego klubu i drużyny – nie ma wątpliwości prezes Lechii, Maciej Turnowiecki. – W Lechii mamy swoje ambitne plany. Pawła Janasa uważamy za na tyle wybitnego szkoleniowca, który pozwoli je nam zrealizować. To trener przez duże "T". Z jednej strony motywator, z drugiej fachowiec o odpowiednim formacie, osobowości i wiedzy. Rozmowy były konkretne, szybko doszliśmy do porozumienia zarówno co do warunków zatrudnienia, jak i wizji drużyny. Życzymy Pawłowi Janasowi skutecznej walki o jak najlepsze wyniki w T-Mobile Ekstraklasie, a w dalszej perspektywie takich wydarzeń sportowych, które spełnią oczekiwania najwybredniejszych kibiców.


Jednocześnie chciałbym podziękować tym wszystkim szkoleniowcom, którzy na łamach mediów i nie tylko w ostatnim okresie deklarowali gotowość do poprowadzenia Lechii. Widać, że w trudniejszych momentach można zawsze liczyć na wsparcie i jedność w dążeniu do przezwyciężania problemów.


Źródło: lechia.pl / fot. Mati