Zachodniopomorski Związek Piłki Nożnej opublikował terminarz rundy wiosennej w Bałtyckiej trzeciej lidze.

Wiosną piłkarze rozegrają trzynaście kolejek. Dwie serie gier z rundy wiosennej awansem zostały rozegrane już jesienią.

Tegoroczne zmagania rozpoczną się piętnastego marca. Wówczas własnej publiczności zaprezentują się piłkarze drużyny rezerw gdańskiej Lechii.

Ostatnia kolejka rozegrana zostanie siódmego czerwca. Wszystkie mecze tej serii gier zostaną rozegrane obligatoryjnie o godzinie 17.00.

Aktualna tabela III Ligi

Terminarz rundy wiosennej w Bałtyckiej trzeciej lidze:

18 kolejka (15/16 marca)
Energetyk Gryfino- Arka II Gdynia
Drawa Drawsko Pomorskie- Leśnik/Rossa Manowo
Gwardia Koszalin- Pomorze Potęgowo
Chemik Police- Kotwica Kołobrzeg
Pogoń II Szczecin- Kaszubia Kościerzyna
Bałtyk Gdynia- Polonia Gdańsk
Koral Dębnica- Bałtyk Koszalin
Lechia II Gdańsk- Cartusia Kartuzy

19 kolejka (22/23 marca)
Lechia II Gdańsk- Energetyk Gryfino
Cartusia Kartuzy- Koral Dębnica
Bałtyk Koszalin- Bałtyk Gdynia
Polonia Gdańsk- Pogoń II Szczecin
Kaszubia Kościerzyna- Chemik Police
Kotwica Kołobrzeg- Gwardia Koszalin
Pomorze Potęgowo- Drawa Drawsko Pomorskie
Leśnik/Rossa Manowo- Arka II Gdynia

20 kolejka (29/30 marca)
Energetyk Gryfino- Leśnik/Rossa Manowo
Arka II Gdynia- Pomorze Potęgowo
Drawa Drawsko Pomorskie- Kotwica Kołobrzeg
Gwardia Koszalin- Kaszubia Kościerzyna
Chemik Police- Polonia Gdańsk
Pogoń II Szczecin- Bałtyk Koszalin
Bałtyk Gdynia- Cartusia Kartuzy
Koral Dębnica- Lechia II Gdańsk

21 kolejka (5/6 kwietnia)
Koral Dębnica- Energetyk Gryfino
Lechia II Gdańsk- Bałtyk Gdynia
Cartusia Kartuzy- Pogoń II Szczecin
Bałtyk Koszalin- Chemik Police
Polonia Gdańsk- Gwardia Koszalin
Kaszubia Kościerzyna- Drawa Drawsko Pomorskie
Kotwica Kołobrzeg- Arka II Gdynia
Pomorze Potęgowo- Leśnik/Rossa Manowo

22 kolejka (12/13 kwietnia)
Energetyk Gryfino- Pomorze Potęgowo
Leśnik/Rossa Manowo- Kotwica Kołobrzeg
Arka II Gdynia- Kaszubia Kościerzyna
Drawa Drawsko Pomorskie- Polonia Gdańsk
Chemik Police- Cartusia Kartuzy
Pogoń II Szczecin- Lechia II Gdańsk
Gwardia Koszalin- Bałtyk Koszalin
Bałtyk Gdynia- Koral Dębnica

23 kolejka (19 kwietnia)
Bałtyk Gdynia- Energetyk Gryfino
Koral Dębnica- Pogoń II Szczecin
Lechia II Gdańsk- Chemik Police
Cartusia Kartuzy- Gwardia Koszalin
Bałtyk Koszalin- Drawa Drawsko Pomorskie
Polonia Gdańsk- Arka II Gdynia
Kaszubia Kościerzyna- Leśnik/Rossa Manowo
Kotwica Kołobrzeg- Pomorze Potęgowo

24 kolejka (26/27 kwietnia)
Energetyk Gryfino- Kotwica Kołobrzeg
Pomorze Potęgowo- Kaszubia Kościerzyna
Leśnik/Rossa Manowo- Polonia Gdańsk
Arka II Gdynia- Bałtyk Koszalin
Drawa Drawsko Pomorskie- Cartusia Kartuzy
Gwardia Koszalin- Lechia II Gdańsk
Chemik Police- Koral Dębnica
Pogoń II Szczecin- Bałtyk Gdynia

25 kolejka (3/4 maja)
Pogoń II Szczecin- Energetyk Gryfino
Bałtyk Gdynia- Chemik Police
Koral Dębnica- Gwardia Koszalin
Lechia II Gdańsk- Drawa Drawsko Pomorskie
Cartusia Kartuzy- Arka II Gdynia
Bałtyk Koszalin- Leśnik/Rossa Manowo
Polonia Gdańsk- Pomorze Potęgowo
Kaszubia Kościerzyna- Kotwica Kołobrzeg

26 kolejka (10/11 maja)
Energetyk Gryfino- Kaszubia Kościerzyna
Kotwica Kołobrzeg- Polonia Gdańsk
Pomorze Potęgowo- Bałtyk Koszalin
Leśnik/Rossa Manowo- Cartusia Kartuzy
Arka II Gdynia- Lechia II Gdańsk
Drawa Drawsko Pomorskie- Koral Dębnica
Gwardia Koszalin- Bałtyk Gdynia
Chemik Police- Pogoń II Szczecin

27 kolejka (17/18 maja)
Chemik Police- Energetyk Gryfino
Pogoń II Szczecin- Gwardia Koszalin
Bałtyk Gdynia- Drawa Drawsko Pomorskie
Koral Dębnica- Arka II Gdynia
Lechia II Gdańsk- Leśnik/Rossa Manowo
Cartusia Kartuzy- Pomorze Potęgowo
Bałtyk Koszalin- Kotwica Kołobrzeg
Polonia Gdańsk- Kaszubia Kościerzyna

28 kolejka (24/25 maja)
Energetyk Gryfino- Polonia Gdańsk
Kaszubia Kościerzyna- Bałtyk Koszalin
Kotwica Kołobrzeg- Cartusia Kartuzy
Pomorze Potęgowo- Lechia II Gdańsk
Leśnik/Rossa Manowo- Koral Dębnica
Arka II Gdynia- Bałtyk Gdynia
Drawa Drawsko Pomorskie- Pogoń II Szczecin
Gwardia Koszalin- Chemik Police

29 kolejka (31 maja/1 czerwca)
Gwardia Koszalin- Energetyk Gryfino
Chemik Police- Drawa Drawsko Pomorskie
Pogoń II Szczecin- Arka II Gdynia
Bałtyk Gdynia- Leśnik/Rossa Manowo
Koral Dębnica- Pomorze Potęgowo
Lechia II Gdańsk- Kotwica Kołobrzeg
Cartusia Kartuzy- Kaszubia Kościerzyna
Bałtyk Koszalin- Polonia Gdańsk

30 kolejka (7 czerwca)
Energetyk Gryfino- Bałtyk Koszalin
Polonia Gdańsk- Cartusia Kartuzy
Kaszubia Kościerzyna- Lechia II Gdańsk
Kotwica Kołobrzeg- Koral Dębnica
Pomorze Potęgowo- Bałtyk Gdynia
Leśnik/Rossa Manowo- Pogoń II Szczecin
Arka II Gdynia- Chemik Police
Drawa Drawsko Pomorskie- Gwardia Koszalin

Źródło: gk24.pl