×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 7227.

Bitspiration4Charity zbliża się wielkimi krokami. 16 grudnia w Krakowie, Warszawie, Poznaniu i Gdańsku odbędzie się pierwsze i jedyne takie wydarzenie w Europie, łączące scenę przedsiębiorców z działalnością charytatywną. Piłkarze polskiej Ekstraklasy również dołączają do tego wydarzenia i wspierają tę ideę.

Zawodnicy Lechii Gdańsk - Jakub Wawrzyniak i Sebastian Mila i Jarosław Bieniuk, Łukasz Broź z Legii Warszawa oraz Mateusz Cetnarski z Cracovii wystąpili w filmie promocyjnym Bitspiration4Charity, w którym zagrzewają do walki o życie dzieciaków. Do sukcesu potrzebny jest zespół - Ty też możesz dołączyć do drużyny wspierającej dzieci walczące z rakiem!
Marcin Ciącio z IQ Sport Advisory Group mówi, dlaczego warto zostać zawodnikiem Bitspiration4Charity:
-Sława, talent, renoma, siła, upór i walka do samego końca to wartości, które charakteryzują piłkarzy polskiej Ekstraklasy. Wyłącznie od nich zależy, w jakim celu je wykorzystają. 16 grudnia to data, kiedy udowodnią, że ich popularność może pomóc młodej drużynie w nierównej walce z potężnym przeciwnikiem!

Dlatego już dziś dołącz do drużyny Bitspiration4Charity!
- Kiedy Ty kibicujesz swojej ulubionej drużynie - one kibicują swoim małym kolegom z sali obok.
- Kiedy Ty zastanawiasz się, czy zawodnik zatrzyma przeciwnika - one modlą się, by lekarz zatrzymał ich chorobę.
- Kiedy Ty wznosisz toast, by piłkarz obronił polską bramkę - one wznoszą wzrok w niebo, by ktoś stanął w ich obronie.

To jedyna taka okazja do niesienia pomocy dzieciom. To także możliwość wzięcia udziału w największym startupowym wydarzeniu w Polsce, łączącym społeczność technologiczną z całego kraju. Rejestrując się na Bitspiration4Charity, masz szansę zdobyć praktyczną wiedzę, nawiązać nowe kontakty, osobiście poznać inwestorów, prelegentów i dziennikarzy branżowych i wziąć udział w świetnej zabawie na afterparty.

Dochód ze sprzedaży wejściówek na Bitspiration4Charity zostanie w całości przekazany na potrzeby małych pacjentów z lokalnych oddziałów onkologicznych.

Let’s beat together for charity!

Więcej informacji znajdziesz na stronie internetowej oraz kanałach społecznościowych wydarzenia.