lechia

Kolejny raz krótko oceniamy występ piłkarzy Lechii Gdańsk.

Buchalik

Przed spotkaniem wszyscy drżeli przed tym, jakie babole popełni tym razem. Jednak Michał rozegrał bardzo dobre spotkanie, i oprócz jednej niepotrzebnej zabawy, która prawie skończyła się utratą piłki - bronił bardzo pewnie.

Pietrowski

Przydał się w przerywaniu ataków gości, niestety do przodu już tak dobrze nie było. Jednak obyło się bez większych błędów.

Madera

Sebastian trzyma swój dobry poziom. Nie popełnia rażących błędów, jest bardzo solidny. Gdy zgra się jeszcze lepiej z Bieniukiem, będziemy mieli wkońcu bardzo dobry środek obrony.

Bieniuk

Poprawny występ nowego kapitana Lechii. Już niedługo wspólnie z Sebastianem powinni być jedną z lepszych par stoperów w lidze.

Janicki

Rafał prawdopodobnie wykorzystał otrzymaną szansę. Dobrze przerywał akcję gospodarzy, jednak w pierwszej połowie miał małe problemy z upilnowaniem szybkiego Kolendowicza. Występ na plus.

Traore

Kapitalny występ po przerwie. W pierwszej połowie próbował, walczył - lecz czegoś brakowało. Po przerwie robił co chciał. To Razack jest ojcem zwycięstwa.

Surma

Nie grał zbyt długo, lecz w zupełności wystarczyło. O mały włos nie sprokurował rzutu karnego, lecz nadrobił to dobijając strzał Grzelczaka w końcówce..

Andreu

Hiszpan gra bardzo nierówno, kilka dobrych minut, by za chwilę stać się na jakiś czas niewidoczny. Andreu musi ustabilizować formę.

Kacprzycki

Łukasz niestety zaliczył twarde lądowanie. Ambitny, lecz chaotyczny. Pierwsze koty za płoty.

Ricardinho

Ciężko ocenić występ brazylijczyka. Widać, że lubi grać kombinacyjną piłkę, lecz to jeszcze nie to. Musimy czekać, aż odpali. Szkoda zmarnowanej sytuacji na bramkę.

Rasiak

Przestańmy się ośmieszać.. Zawodnik, który przez lata słynął z gry głową, nie potrafi wygrać żadnego pojedynku powietrznego.. Wydaję mi się, że trochę wina w tym taktyki, lecz zbawiciela w Grzegorzu już na pewno nie znajdziemy. Katastrofalny występ.

Grzelczak

Trochę wiatru i nic więcej.. Nagana za samolubność w sytuacji bramkowej na 2:0. Gdyby Piotrek podał do idealnie wbiegających partnerów, bramka była by pewna. A tak zawdzięczamy ją temu,że bramkarz gospodarzy wypluł piłkę pod nogi Surmy.

Machaj

Średni występ Mateusza. Próbował szarpać, nie było tragedii- lecz wymagamy dużo więcej.

Airapetian

Dobry występ ormianina. Standardowo, gdy gra na obronie popełnia kilka błędów, lecz przydaję się w grze do przodu.

Zachęcamy do dyskusji o występie zawodników Lechii w wątku "Kopacz Meczu!"

Odnośnik do ankiety "Kopacza Meczu!"