lechia

Zapewniam Was, że tym krótkim artykule wraz z kilkoma zdjęciami kontrowersyjny jest tylko jego tytuł :) Mam nadzieję, że w obliczu ostatnich wydarzeń, te trzy zdjęcia nie będą dowodami w żadnej sprawie ;)

Szybkie przypomnienie historii współczesnej na podstawie Wielkiej Lechii

Lechia Gdańsk

19.VI.2003, Lechia Gdańsk - Pogoń Prabuty 6:0

Lechia Gdańsk

23.VI.2004, Lechia Gdańsk - Pomezania Malbork 6:0

Lechia Gdańsk

15.V.2008, Lechia Gdańsk - Znicz Pruszków 1:0

Nie miałbym nic przeciwko, aby na koniec sezonu w ekstraklasie ponownie pojawić się na murawie w Gdańsku. Tym razem przy okazji zdobycia mistrzostwa Polski oczywiście :)

Jeśli nie na Traugutta, to być może kiedyś na Pokoleń Lechii Gdańsk, jeśli ulica przy nowym stadionie faktycznie będzie się tak nazywać... albo po prostu - NA LECHII...

Fotografie wykonane przeze mnie, moją żonę i chyba jednego znajomego - do końca nie jestem pewny, gdyż byłem wówczas po jednym ;) piwku... Od razu wyjaśniam, żeby nie było nieporozumień - nie byłem agresywny, nie rzucałem butelkami, nie biłem się z ochroną i policją, nie miałem kominiarki na głowie i nie wyrywałem krzesełek...Napiszę więcej - żaden z kibiców nie zachowywał się w wyżej opisany sposób. Jedynym ekscesem, który należy odnotować, to niszczenie mienia przez kilkanaście/kilkadziesiąt osób - pocięto i skradziono siatki z bramek... :)))