Lechia Gdańsk zmierzy się w sobotę z Zagłębiem Lubin. Wychowankiem tego klubu jest Jarosław Kubicki, który zapowiada walkę o trzy punkty. - Planuję cieszyć się po golach Lechii - odparł zapytany o to, czy będzie ukazywał radość po strzelonej bramce.

Biało-Zieloni tracą obecnie do bezpiecznej strefy dziewięć punktów. Jak wygląda na ten moment sytuacja w szatni? - Oczywiście nastawiamy się dobrze na następne spotkania. W szatni rozmawiamy o tym co się dzieje i mam nadzieję, że na kolejny mecz wyjdziemy skoncentrowani, tak jak na pierwszą połowę z Rakowem i trzy punkty zostaną w Gdańsku - przyznał Jarosław Kubicki i dodał: - Ja patrząc na siebie myślę tylko o tym, że chce ten najbliższy mecz wygrać. I na każdy mecz wychodzę z nastawieniem, że chcę wygrać.

Po spotkaniu z Rakowem dość mocnego wywiadu dla Canal+Sport udzielił Jakub Bartkowski. Czy w szatni Lechii panuje podział? - Nie wiem, o co dokładnie Kubie chodziło. Nie wiem, czy w szatni jest podział. Wszyscy wychodzą na boisko, aby zdobyć trzy punkty. Nie wyobrażam sobie sytuacji, że ktoś wychodzi na mecz i nie wierzy w zwycięstwo - ocenił.

- Planuje się cieszyć po golach Lechii i bez różnicy, kto strzeli. Mam nadzieję, że zdobędziemy więcej bramek w meczu niż rywal - zakończył pomocnik.

 źródło: własne