Colors: Orange Color

Przed meczem z Pogonią Szczecin trener Piotr Stokowiec mówił, że Lechia będzie chciała dać kibicom trochę radości w tym trudnym okresie związanym z pandemią. Oglądając jednak poczynania biało-zielonych w poniedziałkowym spotkaniu mamy wątpliwości czy kibice dobrze się bawili. Uśmiechu na ich twarzy raczej nie było.  Tymczasem już w piątek kolejny sprawdzian - wyjazd do Lubina.

Dodaj komentarz
Czytaj więcej: Czy Lechia daje argumenty, by pozytywnie patrzeć w przyszłość?

Przez ostatnie kilkanaście dni kilku piłkarzy Lechii przebywało na zgrupowaniach narodowych reprezentacji. Po powrocie ze zgrupowań zostali oni chwilowo odizolowani od pozostałych. - Dmuchamy na zimne - mówi trener Piotr Stokowiec. Wykonano testy na obecność koronawirusa i wszyscy są zdrowi. Poza Jaroslavem Mihalikiem, który zaraził się w trakcie zgrupowania reprezentacji Słowacji.

Dodaj komentarz
Czytaj więcej: Czy kadrowicze zagrają przeciwko Pogoni?

Gdańsk, Gdynia i Sopot zostały objęte czerwoną strefą COVID-19. Oznacza to, że od soboty (17.10) w całym Trójmieście będą obowiązywać największe obostrzenia związane z pandemią koronawirusa. W ostatnich dwóch tygodniach przybyły tu 1304 nowe przypadki zakażeń. W związku z tym - jak informowaliśmy - poniedziałkowy mecz Lechii z Pogonią Szczecin zostanie rozegrany bez udziału publiczności.

Dodaj komentarz
Czytaj więcej: Gdańsk w czerwonej strefie. Mecze Lechii bez kibiców

Niestety bardzo możliwy jest scenariusz, w którym poniedziałkowy mecz PKO Ekstraklasy pomiędzy Lechią Gdańsk i Pogonią Szczecin rozegrany zostanie bez udziału publiczności. Stanie się tak w przypadku, gdy Gdańsk zostanie włączony do tzw. strefy czerwonej z powodu coraz większej liczby zakażeń koronawirusem.

Dodaj komentarz
Czytaj więcej: Lechia zagra z Pogonią przy pustym stadionie?