Tabela(e): 2020/21 III liga kobiet, Gr. II |
Pozycja | Zespół | M | Pkt | Zw | R | P | Br | Br | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12 | (12) | Energetyk Gryfino (k) | 22 | 3 | 1 | 0 | 21 | 8 | 127 | ||
11 | (11) | Victoria Niemcz (k) | 22 | 14 | 4 | 2 | 16 | 40 | 111 | ||
10 | (10) | Spójnia Białe Błota (k) | 22 | 15 | 5 | 0 | 17 | 37 | 99 | ||
9 | (9) | Błękitni Stargard (k) | 22 | 21 | 7 | 0 | 15 | 43 | 76 | ||
8 | (8) | Lew Lębork (k) | 22 | 25 | 8 | 1 | 13 | 51 | 83 | ||
7 | (7) | GOSRiT Luzino (k) | 22 | 26 | 7 | 5 | 10 | 45 | 49 | ||
6 | (6) | Victoria Sianów (k) | 22 | 31 | 10 | 1 | 11 | 49 | 83 | ||
5 | (5) | LFA Szczecin (k) | 22 | 40 | 13 | 1 | 8 | 77 | 32 | ||
4 | (4) | LZS Stare Oborzyska (k) | 22 | 50 | 16 | 2 | 4 | 78 | 26 | ||
3 | (3) | Lechia Gdańsk (k) | 22 | 50 | 16 | 2 | 4 | 86 | 27 | ||
2 | (2) | KA 4 resPect Krobia (k) | 22 | 51 | 16 | 3 | 3 | 80 | 22 | ||
1 | (1) | Marcus Gdynia (k) | 22 | 61 | 20 | 1 | 1 | 160 | 19 |
Pozycja | Zespół | M | Pkt | Zw | R | P | Br | Br | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | (1) | Marcus Gdynia (k) | 11 | 33 | 11 | 0 | 0 | 86 | 10 | ||
2 | (4) | LZS Stare Oborzyska (k) | 11 | 29 | 9 | 2 | 0 | 50 | 5 | ||
3 | (2) | KA 4 resPect Krobia (k) | 11 | 25 | 8 | 1 | 2 | 49 | 14 | ||
4 | (3) | Lechia Gdańsk (k) | 11 | 25 | 8 | 1 | 2 | 41 | 12 | ||
5 | (5) | LFA Szczecin (k) | 11 | 24 | 8 | 0 | 3 | 44 | 11 | ||
6 | (6) | Victoria Sianów (k) | 11 | 18 | 6 | 0 | 5 | 25 | 36 | ||
7 | (7) | GOSRiT Luzino (k) | 11 | 15 | 4 | 3 | 4 | 26 | 24 | ||
8 | (8) | Lew Lębork (k) | 11 | 12 | 4 | 0 | 7 | 27 | 37 | ||
9 | (9) | Błękitni Stargard (k) | 11 | 12 | 4 | 0 | 7 | 21 | 38 | ||
10 | (10) | Spójnia Białe Błota (k) | 11 | 9 | 3 | 0 | 8 | 27 | 38 | ||
11 | (11) | Victoria Niemcz (k) | 11 | 8 | 2 | 2 | 7 | 25 | 46 | ||
12 | (12) | Energetyk Gryfino (k) | 11 | 3 | 1 | 0 | 10 | 7 | 55 |
Pozycja | Zespół | M | Pkt | Zw | R | P | Br | Br | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | (1) | Marcus Gdynia (k) | 11 | 28 | 9 | 1 | 1 | 74 | 9 | ||
2 | (2) | KA 4 resPect Krobia (k) | 11 | 26 | 8 | 2 | 1 | 31 | 8 | ||
3 | (3) | Lechia Gdańsk (k) | 11 | 25 | 8 | 1 | 2 | 45 | 15 | ||
4 | (4) | LZS Stare Oborzyska (k) | 11 | 21 | 7 | 0 | 4 | 28 | 21 | ||
5 | (5) | LFA Szczecin (k) | 11 | 16 | 5 | 1 | 5 | 33 | 21 | ||
6 | (8) | Lew Lębork (k) | 11 | 13 | 4 | 1 | 6 | 24 | 46 | ||
7 | (6) | Victoria Sianów (k) | 11 | 13 | 4 | 1 | 6 | 24 | 47 | ||
8 | (7) | GOSRiT Luzino (k) | 11 | 11 | 3 | 2 | 6 | 19 | 25 | ||
9 | (9) | Błękitni Stargard (k) | 11 | 9 | 3 | 0 | 8 | 22 | 38 | ||
10 | (11) | Victoria Niemcz (k) | 11 | 6 | 2 | 0 | 9 | 15 | 65 | ||
11 | (10) | Spójnia Białe Błota (k) | 11 | 6 | 2 | 0 | 9 | 10 | 61 | ||
12 | (12) | Energetyk Gryfino (k) | 11 | 0 | 0 | 0 | 11 | 1 | 72 |
M = Rozegrane | Pkt = Punkty | Zw = Zwy. | R = Remisy | P = Przegr. | Br = Br. zdobyte | Br = Br. stracone |
« Start Poprz. kolejka 19 20 21 22 Następna kolejka Koniec »
|
Jeżeli klikniesz nazwę zespołu, zobaczysz wiele użytecznych ikon, np. terminarz, skład itp. Jeżeli klikniesz w jedną z nich, zobaczysz pełną informację. |