Totolotek Bukmacher


2018/19 IV Liga, Gr. pomorska2018/19 IV Liga, Gr. pomorska

  Rezultaty kolejki - Kolejka 3 (15.08.2018)

środa, 15.08.2018 - 3. Kolejka
11:00 Lechia II Gdańsk Pogoń Lębork 5 - 0
11:00 Bytovia II Bytów GKS Kolbudy 3 - 1
12:00 Arka II Gdynia Orkan Rumia 1 - 2
13:00 Stolem Gniewino Jaguar Gdańsk 4 - 0
13:00 GOSRiT Luzino Gryf Słupsk 0 - 1
15:00 GKS Kowale Gedania Gdańsk 1 - 1
17:00 Wda Lipusz GKS Przodkowo 2 - 1
17:00 Anioły Garczegorze Powiśle Dzierzgoń 1 - 1
18:00 Jantar Ustka Grom Nowy Staw 0 - 6

Tabela(e)

Pozycja   Zespół M Pkt Zw R P Br Br
1 bez zmian (1) Grom Nowy Staw 35 79 24 7 4 106 39
2 bez zmian (2) Gryf Słupsk 35 76 24 4 7 82 40
3 bez zmian (3) Stolem Gniewino 36 70 20 10 6 96 52
4 bez zmian (4) GKS Przodkowo 35 68 20 8 7 70 33
5 bez zmian (5) Lechia II Gdańsk 35 66 20 6 9 79 42
6 bez zmian (6) Arka II Gdynia 35 64 18 10 7 99 52
7 bez zmian (7) Kaszubia Kościerzyna 35 53 17 2 16 62 63
8 bez zmian (8) Powiśle Dzierzgoń 35 52 15 7 13 64 58
9 bez zmian (9) Jantar Ustka 35 49 14 7 14 59 87
10 bez zmian (10) Gedania Gdańsk 35 48 14 6 15 52 58
11 bez zmian (11) GOSRiT Luzino 35 46 12 10 13 52 64
12 bez zmian (12) GKS Kowale 35 42 11 9 15 52 57
13 bez zmian (13) Pogoń Lębork 35 41 11 8 16 49 56
14 bez zmian (14) Jaguar Gdańsk 35 41 12 5 18 53 69
15 bez zmian (15) Wda Lipusz 35 32 9 5 21 51 79
16 bez zmian (16) Anioły Garczegorze 35 31 8 7 20 32 62
17 bez zmian (17) GKS Kolbudy 35 27 6 9 20 50 89
18 bez zmian (18) Bytovia II Bytów 35 24 5 9 21 35 94
19 bez zmian (19) Orkan Rumia 35 23 6 5 24 39 88

Pozycja   Zespół M Pkt Zw R P Br Br
1 awans (2) Gryf Słupsk 19 46 15 1 3 53 16
2 awans (4) GKS Przodkowo 18 43 13 4 1 42 13
3 awans (6) Arka II Gdynia 18 41 12 5 1 60 17
4 spadek (1) Grom Nowy Staw 18 41 12 5 1 57 18
5 bez zmian (5) Lechia II Gdańsk 17 41 13 2 2 44 14
6 awans (8) Powiśle Dzierzgoń 18 37 11 4 3 41 19
7 spadek (3) Stolem Gniewino 17 33 10 3 4 44 24
8 awans (11) GOSRiT Luzino 17 31 9 4 4 29 23
9 bez zmian (9) Jantar Ustka 18 28 8 4 6 36 44
10 bez zmian (10) Gedania Gdańsk 18 27 8 3 7 32 27
11 spadek (7) Kaszubia Kościerzyna 18 27 9 0 9 35 38
12 bez zmian (12) GKS Kowale 17 27 8 3 6 34 25
13 bez zmian (13) Pogoń Lębork 17 26 7 5 5 30 19
14 bez zmian (14) Jaguar Gdańsk 18 25 7 4 7 30 37
15 awans (16) Anioły Garczegorze 18 22 6 4 8 21 22
16 spadek (15) Wda Lipusz 17 21 6 3 8 32 33
17 awans (18) Bytovia II Bytów 17 18 4 6 7 20 30
18 spadek (17) GKS Kolbudy 17 15 3 6 8 27 41
19 bez zmian (19) Orkan Rumia 16 10 3 1 12 16 39

Pozycja   Zespół M Pkt Zw R P Br Br
1 bez zmian (1) Grom Nowy Staw 17 38 12 2 3 49 21
2 awans (3) Stolem Gniewino 19 37 10 7 2 52 28
3 spadek (2) Gryf Słupsk 16 30 9 3 4 29 24
4 awans (7) Kaszubia Kościerzyna 17 26 8 2 7 27 25
5 spadek (4) GKS Przodkowo 17 25 7 4 6 28 20
6 spadek (5) Lechia II Gdańsk 18 25 7 4 7 35 28
7 spadek (6) Arka II Gdynia 17 23 6 5 6 39 35
8 awans (9) Jantar Ustka 17 21 6 3 8 23 43
9 awans (10) Gedania Gdańsk 17 21 6 3 8 20 31
10 awans (14) Jaguar Gdańsk 17 16 5 1 11 23 32
11 awans (12) GKS Kowale 18 15 3 6 9 18 32
12 spadek (11) GOSRiT Luzino 18 15 3 6 9 23 41
13 spadek (8) Powiśle Dzierzgoń 17 15 4 3 10 23 39
14 spadek (13) Pogoń Lębork 18 15 4 3 11 19 37
15 awans (19) Orkan Rumia 19 13 3 4 12 23 49
16 awans (17) GKS Kolbudy 18 12 3 3 12 23 48
17 spadek (15) Wda Lipusz 18 11 3 2 13 19 46
18 spadek (16) Anioły Garczegorze 17 9 2 3 12 11 40
19 spadek (18) Bytovia II Bytów 18 6 1 3 14 15 64


  Awans do III Ligi    Spadek do V Ligi 

M = Rozegrane Pkt = Punkty Zw = Zwy. R = Remisy P = Przegr. Br = Br. zdobyte Br = Br. stracone