lechia

Oficjalny serwis klubowy zaprezentował nowy cennik karnetów i biletów na sezon 2012/13.

Co nas czeka w nowym sezonie? Obniżki cen karnetów i biletów, nowe zniżki – także w sektorach rodzinnych, podwyższenie wieku dzieci, które będą mogły wchodzić na mecze bezpłatnie.

W nowym sezonie zajdzie wiele korzystnych dla kibiców Biało-Zielonych zmian w cenach karnetów i biletów. Poniżej prezentujemy najistotniejsze korekty w porównaniu z ubiegłym sezonem:
- w przypadku sektorów 3, 27, 28 oraz Z nastąpiła obniżka cen biletów pojedynczych
- sektory rodzinne będą jedynie na dolnym poziomie trybun (G, H oraz I)
- dla kobiet będzie obowiązywała zniżka w wysokości 50% (dotychczas 20%)
- zniżki będzie można łączyć z rabatem w ramach membershipu, przysługującym z tytułu regularnego zakupu karnetów (to oznacza, że np. kobieta uczestnicząca w programie membershipu Lechii od początku w nowym sezonie kupi karnet ze zniżką 59% - 50% zniżki + 9% rabatu)
- bilety kupowane w Internecie (serwis Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. ) będą o 1 zł tańsze
- ceny na górnym poziomie trybuny dopingowej będą obniżone do poziomu cen dolnego, ale pod warunkiem, że dolny poziom będzie wypełniony w 100%
- niższe będą ceny karnetów – w przypadku zakupu karnetu na cały sezon jego posiadacz otrzyma wejście na 4 ligowe mecze gratis
- dzieci do 6 lat (dotychczas do 4 lat) będą miały wolny wstęp na mecze
- wprowadzone zostają zniżki na cały asortyment na Wyspach Lechii, a ich wysokość będzie uzależniona od pozycji danej osobie w drabince programu membershipu.

Dodatkowo warto zaznaczyć, że osoby, które nabędą karnety będą miały prawo do 50% zniżki na zakup biletów na mecze Pucharu Polski. Przypominamy też, że w sektorach rodzinnych będą obowiązywały zniżki dla kobiet, studentów i uczniów. Cztery mecze w sezonie będą w podwyższonej kategorii cenowej – pojedyncze bilety będą o 10 zł droższe. Chodzi o spotkania z Legią Warszawa, Lechem Poznań, Śląskiem Wrocław i Wisłą Kraków.

Lechia Gdańsk

W przypadku zakupu biletów i karnetów zniżki będą prezentowały się następująco:
- 50% kobiety, dzieci do 16 roku życia
- 20% licealiści, studenci do lat 26 (po okazaniu ważnej legitymacji), seniorzy powyżej 60 lat
- oficjalne Fan Cluby Lechii - w zależności od odległości od Gdańska: 30% - do 30 km, 50% - od 31 km do 120 km, 70% - powyżej 121 km

Karnety dla dzieci do 13. roku życia w sektorach rodzinnych będą kosztowały: 7 zł za rundę jesienną, 8 zł za rundę wiosenną lub 15 zł za cały sezon.

Wyjątkowo korzystnie wypada zakup karnetu na cały sezon. Kupując bowiem abonament na dwie rundy osobno, otrzymuje się w sumie wejście na 3 mecze bezpłatnie. Natomiast w przypadku karnetu na cały sezon, jego posiadacz otrzymuje aż 4 mecze gratis!

 

więcej szczegółów na stronie lechia.pl

Źródło: Lechia.pl

O AUTORZE
DarioB
Author: DarioBWebsite: https://www.dariob.net/
Redaktor Naczelny
Z portalem Lechia.net związany od 2003 roku. Wcześniej głównie foto, obecnie badanie historii Klubu.
Ostatnio napisane przez autora